Cuma , 25 Eylül 2020
YENİ
Ana Sayfa » 2013 » Ağustos

Aylık Arşiv: Ağustos 2013

ISAF Güvenlik Sistemleri IT Fuarı

Her yıl tüm Dünya’da ISAF tarafından gerçekleştirilen fuarları gezmekte fayda görüyorum. Ev ya da iş yeri gibi mekanlarımızın takip ve güvenlik sistemleri açısından büyük yararlar, fikirler katacaktır. Diyoruz ve ISAF’ın açılımı kelime anlamları nelerdir ? Bu konuda bilgi verelim. ISAF – International Security Assistance Force – Uluslararası Güvenlik Yardım Kuvveti anlamına gelmektedir. Dünya’da çeşitli ulusların birbirleri ile olan güvenlik amaçlı bilgileri, teknolojileri ... DEVAMI »

Dekorasyonda Yumuşak Esintiler

Evet sayın okurlarımız ve çok değerli sıkı takipçilerimiz, bu konuda ele almaya çalıştığımız küçük dokunuşlarla büyük ve yumuşak dekorasyon etkileri olacak… Yazıya başlamadan önce “detaylar mide bulandırır” deyiminin, dekorasyon düzenlemenizde ne kadar da anlamlı geldiğine bir bakalım. Tüm insanlık yaşadığı mekanın en son kalite ile tasarım harikası olmasını bekler. Bu doğamızda mevcut. En iyi dekorasyon anlayışı bizim evimizde, iş yerimizde ... DEVAMI »

Çocuk Ev Kazalarını Önleme Yöntemleri

Hiç şüphesiz evde yaşayan yetişkinlerin aksine küçük yaştaki çocuklarımızın yaramazlıkları olmadık kazalara sebep olabiliyor. Tabi bu tür istenmeyen kazalara önceden alınmış önlemler daha akıllıca ve verdiği zarar oranını düşürücü. Onlar büyüyene kadar aldığımız önlemleri kesinlikle hayata geçirmeli. İşe sivri köşeli mobilya ve diğer eşyalar ile başlanabilir. Böylece çocuğunuzun denge kaybı ve hoplaması, zıplaması gibi hareketleri neticesinde köşeli eşyalarınıza çarpması halinde ... DEVAMI »

Turnike Geçiş Sistemleri

Bilindiği gibi özellikle daha kurumsal büyük şirketlerin giriş kapılarında çeşitli elektronik geçiş sistemleri yer alır. Bu sayede giren çıkanların kontrol edilmesi ve güvenlik sağlanır. Bunların başında turnike geçiş sistemleri başta geliyor. Genellikle metro, tramvay ve hafif metro, metrobüs, hava alanı gibi kamuya açık alanların girişleri turnike geçiş kontrol sistemleri ile donatılır. Peki Turnike Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışıyor ? Özetle turnike ... DEVAMI »

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.