Arçelik Telve Kahve Makinası

Arçelik Telve Kahve Makinası

Arçelik Telve Kahve Makinası Hakkında;

Kahve ve kahve makinelerinin trend yaptığı şu son zamanlarda, Arçelik Telve modellerini incelemeden karar vermeyin. Arçelik küçük ev aletleri arasından mutfaklarınız için çıkan bir ürün Telve Kahve Makinesi.

Türk kahvesi hazırlamanın en pratik yolunu bu cihaz ile bulabileceksiniz. Mini Telve kahve makinesi cezvesi 3 kişilik Türk Kahvesini size sunabilmekte ve hazır olduğunda sesli ve ışıklı olarak sizi ikaz etmektedir.

Otomatik su alma özelliği K-3190 P Telve modeli içinde mevcut lakin K-3200 Mini Telve modelinde yer almıyor. Mini model olmasından kaynaklanıyor olsa gerek.

Cook sense teknolojisi ile donatılmış bu ürün ile, bol köpüğü bulunan ve gerçek Türk kahvelerini evinizde yada ofisiniz içinde çalışma anınızda dahi içebileceksiniz.

Cihazın ortalama harcadığı güç sarfiyatı 1200 – 1470 watt değerindedir. Otomatik su alma özelliği ile sensör sıvı taşmalarını önleyerek, belirli bir seviyede tutar. Bu arada su haznesinin kapasitesi 1 litre kadardır.

Arçelik Telve Kahve Makinası

Arçelik Telve kahve makinası fiyatlarının da çok uçuk, yüksek rakamlarda olmadığının da altını çizelim. 500 ile 700 TL arasındaki fiyatlar ile satılan K-3190 P TELVE çiftli cezve modeli tam aradığınız özelliklerde. Tekli olanı Mini modelini ise 141 TL ‘den satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir