Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Kapı » Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Bir çelik kapının asıl marifeti görünümünde değil, adına yakışır sağlamlıkta ve dayanıklılıkta olması en önemli faktörlerden bir tanesidir. Günümüzde çelik kapı modelleri evlerimizin olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Çelik kapılar evlerimizin, ofislerimizin güvenliğini sağlayan unsurlardan biridir. Ayrıcalık niteliğindedir. Çelik kapı alırken dikkatli araştırmalı, karar verdiğiniz çelik kapıların uzun ömürlü olmasına dikkat etmelisiniz. Özellikle kilitler de kullanılan markanın önemli olduğunu bilmeli, satıcıyla görüşürken markasını sormalısınız. Çelik kapı üretiminde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına dikkat edilmeli. Ucuz diye alınan çelik kapıların güvenli olmadığını aklınızda bulundurmalısınız. İyi bir çelik kapıda TSE ve ISO 9001 belgesi olması gerekir. Çelik kapınızı alırken bu belgeleri istemeyi unutmayın.

Çelik kapılarda, parmak izi okuyucu kilitler tercih edilmeye başlamıştır. Parmak izi okuyuculu kilitler evinizde alarm sistemleri kurulmuş gibi güvenlik unsuru oluşturmaktadır. Eğer çelik kapıyı villa gibi açık havaya maruz kalacak ( yağmur, su, hava) durumlardan korumak için kaplamasının laminant yapılması uzmanlar tarafından öneriliyor. Eğer ahşaptan vazgeçemiyorsanız camdan korumalık yaparak çelik kapıların uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Çelik kapı resimleri

 

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı Modelleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.