Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Ofis Mobilyaları » Ofis Cam Masa Modelleri

Ofis Cam Masa Modelleri

Son yılların vazgeçilmezleri konumundaki cam masalar, dayanıklılıkları ve göze gözüken hoş görüntüleri açısından tercih nedeni. Büro dekore ediyorsanız muhakkak kullanıcı için cam masa alternatif olarak bulunur. 10 mm kalınlığında, temperli cam özelliği taşıyan, istenen ölçülerindeki kare, dikdörtgen yada ovam cam masa modelinizi temin edebilmeniz oldukça basit.

Ofis Cam Masa Modelleri

Ofis cam masa modelleri tarafımızdan incelendiğinde yüzeyi için çeşitli yapıştırma desenleri kullanan masalar dikkatimizi çekmiyor değil. Sağ ve sol kenarı için çiçek desenleri yada tamamı için sadece üst yüzeyine buğulanmış görüntüsü yaratacak olan yapıştırmalar uygulanabilmekte. Bu sayede camınızın daha uzun ömürlü kalmasını da sağlayabiliyorsunuz. Sürekli ofisinizde çalışma halinde olacağınızdan, iş yapacağınızdan ötürü masanızın çizilme oranı yüksek.

Ofis Cam Masa Modelleri

Özellikle danışma masalarının nikelaj kaplı, parlak yüzeyli ayakları ve kırılmaya son derece dayanıklı 8 mm – 10 mm temperli ofis çalışma masaları gözlerimizden kaçmayan bir durum.

Ofis Cam Masa Modelleri

Ofis Cam Masa Modelleri

 

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.