Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Tavan » Tavan Rutubeti Nasıl Önlenir ?

Tavan Rutubeti Nasıl Önlenir ?

Geçenlerde yakın bir dostum, tavanından şikayetçi olduğunu söyledi. Çatı katında olduğu için, rutubet ve kabarma hatta yer yer sulandığına da şahit oldum. Duruma da hemen el koydum.

Tavan Rutubeti Nasıl Önlenir ?

İlk olarak tavanı için dış cephelerde, mantolama işlemlerinde kullanılan köpüğün iç mekanlarda kullanılmakta olan 2 cm kalınlığındaki köpük ile tavan iç mantolama yapılması gerekiyordu. Tavana, yapıştırıcısı ve matkap ile tutturulan köpük montajı tamamlandı. Sıvanması ile filesi ve gerekli düzeltmeleri de yapıldı. İşin son kısmında ise olaya süs ve dekorasyon katmak gerekiyordu.

Süslü tavan köpükleri ve köşebent (kartonpiyer görünümlü strafor) yardımıyla çalışmaya dekoratif bir görünüm de katılmış oldu. Umuyoruz ki uzun yıllar bu şekilde tavan sorun çıkarmayacak ve özellikle rutubetini sizden saklayacaktır.

İLETİŞİM: OSMAN USTA – 0536 483 33 57

tavan rutubeti nasıl önlenir tavan rutubeti nasıl önlenir tavan rutubeti nasıl önlenir tavan rutubeti nasıl önlenir

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.