01 – Floresan Askı Asma Zinciri

Floresan askı asma zinciri imalatı

100 metre floresan askı zinciri fiyatı
100 metre floresan askı zinciri fiyatı

Türkiye’nin her yerine fiyat değişmeksizin aynı kalacak şekilde, florasan askı asma zinciri gönderimi devam edecektir. Kargo ödemeleri eskiden de olduğu gibi müşteriye aittir.

Bizden satın alınan tüm zincirlerin, kendi imalatımızdır.

İstanbul Dekorasyon olarak Floresan askı asma zinciri konusuna değinmeden önce, bir şeyden bahsetmek istiyorum. Hani bir şey, bir ürün vardır ya hemen hemen bir çok yerde kullanılır ama ona adını veren kelimenin kaynağı ise en çok ve de en yaygın kullanımı olmasından kaynaklanır. Söz gelimi, askı asma zincirlerinin floresan örneği verilebilir. Bir çok alanda kullanılmasına rağmen askı zincirleri, floresan asma zinciri olarak algılanmakta.

Floresan Zinciri

İç ya da dış mimari çalışmalarda bu tip zincirlere neden yer verilmesin ?

Bir düşünsenize; yukarıdan aşağıya şıkır şıkır zincirler. Ayrıca renk renk de tasarlanabilir.

Florasan askı asma zinciri diye namını almış olsa da pek kanmamak lazım

Floresan Askı Asma Zinciri Makinesi Floresan Askı Asma Zinciri Makinesi

 

Florasan Askı Asma Zinciri Kullanım Alanları

Tavan yüksekliği fazla olan yerlerde aydınlatma açısından yetersiz ışıklandırma sorunu yaşanabilir. Burada devreye floresan askı zinciri diye tabir ettiğimiz asma malzemesi girer. Bildiğimiz standart tip askı zinciri olmasına rağmen, sıklıkla aydınlatmaların sarkık hal almasında kullanıldığını görüyoruz.

Tabi eskiler iyi bilir ki tuvalet sifonunda da kullanılırdı. Daha sonradan, rezervuar zinciri plastik tip özellikte zincirlere dönüşmüştür. Yalnız, sifon zincirini hala metal tercih edenler de yok değil. Şimdilerde sıklıkla tavan yüksekliği fazla olan yapılarda floresan asma askı zinciri olarak kullanılmakta. Apartman kapıları,  Kapı otomatiği, gergi zinciri şeklinde de kullanıldığını görebiliriz.

Florasan Askı Asma Zinciri Florasan Askı Asma Zinciri Fiyatları Florasan Askı Asma Zinciri Galvaniz Teli Florasan Askı Zinciri Galvaniz Teli

 

 

Askı zincirleri yapısal olarak, tele verilen şekil sonucu ortaya çıkıyor. Malzeme, ortalama standartlarda 1.20 mm galvaniz telden üretilmektedir. Tek bir kilitlenmemiş halkanın belirli standart boyutlarda özel makinelerde üretildiğini söyleyebilir. Floresan asma zinciri halkaları birbirine kitlenerek oluştuğundan, istenen uzunlukta ya da uzunluklarda ayrılarak kullanılabilir.

 

100 metre floresan askı zinciri fiyatı
100 metre floresan askı zinciri fiyatı

Floresan Zinciri Fiyatları

Malzemenin kalitesi, firmanın ticaretine kurumsal olan bakışı, florasan zincir fiyatları üzerinde az da olsa bir takım etkiye sahiptir. Çevrim içi küçük bir araştırma yaptığımızda karşımıza çıkan floresan askı asma zinciri fiyatları, bir birinden farklı etiketlerde. Tabi burada askı zincirinin galvaniz, bakır ya da plastik olabilme durumu da var. Bilginize. Yalnız bizim konumuz galvaniz tel floresan zinciri fiyatları ve bu ürün teminidir.

İmalatçıdan direk satın almanız daima sizin de ekonomik olarak yararınıza olabileceği gibi, teknik olarak da sorun yaşamayacağınız anlamına geliyor. Hatalı ürünlerin piyasada gezindiğini düşündüğümüzde, üretilen malın arkasında durmak gerektiğinin altını bir kez daha vurguluyoruz.

Floresan askı asma zinciri imalatı

İmalat konusuna değinmeden evvel, üretimin bir ülkeye katacağı değer ve zenginlikten kısaca söz etmek lazım. Günümüz 2022 yılının son çeyreğinde üretim yerini daha çok kuru yatırım araçlarına bırakmış gibi. Nedir bunlar ? Başı borsa çekiyor olsa da kripto, sanal para uygulamaları da oldukça popüler. Toplumda şans oyunlarının da yüzdesi artmış, gittikçe de artıyor gibi. Konuyu daha fazla uzatmadan, temennimiz, ülkemizde üretime yönelik adımların hızlanması yönünde olacaktır.

Floresan lamba zinciri imalatında önemli olan, makinenizin baskı ayarlarıdır.

“01 – Floresan Askı Asma Zinciri” için 17 yanıt

 1. Murat avatarı
  Murat

  Hızlı kargo ve ilginiz için tesekkurler.

  1. Kağan avatarı
   Kağan

   Beklediğimiz gibi, çok sağlam ve kaliteli çıktı. Hızlı kargo içinde ayrıca teşekkürler.

 2. Soner avatarı
  Soner

  Güvenilir satıcı. Kargo hızlı geldi. Teşekkür ederim.

 3. Eren avatarı
  Eren

  Mimari dekorasyon çalışmalarımızda, askı zincirlerine çiçek saksılarının asılmasında ve bazı alanlarda gereksinim duyuyoruz. Ürünün arkasında durmaları sebebiyle kendilerine teşekkürler.

 4. Emrah Atar avatarı
  Emrah Atar

  Uzun süredir florasan lambalarımızı asmak için kullandığımız zincirleri temin ediyoruz. Kendileri hem ilgili hem de güvenilir. Telefon ile aradığımızda cikan arkadaşlar çok ilgili ve konusunda bilgili. İstediğiniz florasan aşma zincirleri ile ilgili sorduğu sorularla direk olarak doğru ürünü yolluyorlar. Sadece florasan aşma zinciri değil güvenlik ve ışık sistemleri içinde malzeme ve teknik bilgi konusunda yardımcı oluyorlar. Fiyat konusunda suan piyasada gördüğümüz en uygun fiyat olduğunuda ayrıca belirtmemde fayda var. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilir, telefondan konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 5. FIRAT avatarı
  FIRAT

  Arkadaşların gönderdiği son 1000 metre elimize ulaştı. Kendilerine teşşekkürlerimizi sunuyoruz.

 6. Furkan avatarı
  Furkan

  Çok amaçlı şu zincirleri bu zamanda bulabildiğimize şaşırmıyor değiliz. Teşekkürler, iyi satışlar.

 7. ASLAN avatarı
  ASLAN

  Bilecik’den 1000 m sipariş geçtim. Geldi ve sorunsuz. Teşekkürler.

  1. admin avatarı
   admin

   Rica ederiz, tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar dileriz.

 8. Nizami avatarı
  Nizami

  Arkadaş özellikle telefona çıkan oldukça beyefendi ve esnaf bir arkadaş. Zincirlerimizi konuştuğumuz şekilde, sorunsuz gönderdi ve teşekkürler.

  1. admin avatarı
   admin

   Rica ederiz, tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar dileriz.

 9. Tuzla Fabrika avatarı
  Tuzla Fabrika

  500 metre floresan asma zinciri siparişi ettik. Ürün teslimatı hızlı ve nezaket dolu bir firma. Teşekkürler. Daha çok siparişimiz olacak. Hayırlı işler.

 10. İlyas avatarı
  İlyas

  Alım yaptık. Arkadaşlar da ürünleri de kalitelidir.

 11. Adnan avatarı
  Adnan

  Teşekkürler ilginize. Arkadaşlara gönül rahatlığı ile güvenerek, alış veriş yapabilirsiniz. Bize gönderdikleri 1,20 mm galvaniz floresan zinciri, gayet başarılı. Hayırlı işler.

 12. Mert KESKEN avatarı
  Mert KESKEN

  Gönül rahatlığıyla florasan zinciri satın alabilirsiniz. Teşekkürler.

 13. EminRulman avatarı
  EminRulman

  Sağolsun arkadaşlar, Ankara’ya da kargo ettiler.

 14. Emre avatarı
  Emre

  Zincirleri tablo asmak için tedarik etmiştik kendilerinden, teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir