Salı , 26 Ekim 2021
YENİ
Ana Sayfa » Dekorasyon » Aydınlatma » Floresan Askı Asma Zinciri

Floresan Askı Asma Zinciri

Floresan Askı Asma Zinciri

İstanbul Dekorasyon olarak Floresan askı asma zinciri konusuna değinmeden önce, bir şeyden bahsetmek istiyorum. Hani bir şey, bir ürün vardır ya hemen hemen bir çok yerde kullanılır ama ona adını veren kelimenin kaynağı ise en çok ve de en yaygın kullanımı olmasından kaynaklanır. Söz gelimi, askı asma zincirlerinin floresan örneği verilebilir. Bir çok alanda kullanılmasına rağmen askı zincirleri, floresan asma zinciri olarak algılanmakta.

Mobilya dekorasyon zincir fikirleri

İç ya da dış mimari çalışmalarda bu tip zincirlere neden yer verilmesin ?

Bir düşünsenize; yukarıdan aşağıya şıkır şıkır zincirler. Ayrıca renk renk de tasarlanabilir.

Florasan askı asma zinciri diye namını almış olsa da pek kanmamak lazım

Floresan Askı Asma Zinciri Makinesi Floresan Askı Asma Zinciri Makinesi Floresan Askı Asma Zinciri Makinesi

Florasan Askı Asma Zinciri Kullanım Alanları

Tavan yüksekliği fazla olan yerlerde aydınlatma açısından yetersiz ışıklandırma sorunu yaşanabilir. Burada devreye floresan askı zinciri diye tabir ettiğimiz asma malzemesi girer. Bildiğimiz standart tip askı zinciri olmasına rağmen, sıklıkla aydınlatmaların sarkık hal almasında kullanıldığını görüyoruz. Tabi eskiler iyi bilir ki tuvalet sifonunda da kullanılırdı. Daha sonradan, rezervuar zinciri plastik tip özellikte zincirlere dönüşmüştür. Yalnız, sifon zincirini hala metal tercih edenler de yok değil. Şimdilerde sıklıkla tavan yüksekliği fazla olan yapılarda floresan asma askı zinciri olarak kullanılmakta. Apartman kapıları,  Kapı otomatiği gergi zinciri şeklinde de kullanıldığını görebiliriz.

Florasan Askı Asma Zinciri Florasan Askı Asma Zinciri Fiyatları Florasan Askı Asma Zinciri Galvaniz Teli Florasan Askı Zinciri Galvaniz Teli

Askı zincirleri yapısal olarak, tele verilen şekil sonucu ortaya çıkıyor. Malzeme, ortalama standartlarda 1.20 mm galvaniz telden üretilmektedir. Tek bir kilitlenmemiş halkanın belirli standart boyutlarda özel makinelerde üretildiğini söyleyebilir. Floresan asma zinciri halkaları birbirine kitlenerek oluştuğundan, istenen uzunlukta ya da uzunluklarda ayrılarak kullanılabilir.

Floresan Zinciri Fiyatları

Malzemenin kalitesi, firmanın ticaretine kurumsal olan bakışı, florasan zincir fiyatları üzerinde az da olsa bir takım etkiye sahiptir. Çevrim içi küçük bir araştırma yaptığımızda karşımıza çıkan floresan askı asma zinciri fiyatları, bir birinden farklı etiketlerde. Tabi burada askı zincirinin galvaniz, bakır ya da plastik olabilme durumu da var. Bilginize. Yalnız bizim konumuz galvaniz tel floresan zinciri fiyatları ve bu ürün teminidir.

İmalatçıdan direk satın almanız daima sizin de ekonomik olarak yararınıza olabileceği gibi, teknik olarak da sorun yaşamayacağınız anlamına geliyor. Hatalı ürünlerin piyasada gezindiğini düşündüğümüzde, üretilen malın arkasında durmak gerektiğinin altını bir kez daha vurguluyoruz.

Floresan Askı Asma Zinciri

 

7 Yorum

  1. Hızlı kargo ve ilginiz için tesekkurler.

  2. Güvenilir satıcı. Kargo hızlı geldi. Teşekkür ederim.

  3. Mimari dekorasyon çalışmalarımızda, askı zincirlerine çiçek saksılarının asılmasında ve bazı alanlarda gereksinim duyuyoruz. Ürünün arkasında durmaları sebebiyle kendilerine teşekkürler.

  4. Uzun süredir florasan lambalarımızı asmak için kullandığımız zincirleri temin ediyoruz. Kendileri hem ilgili hem de güvenilir. Telefon ile aradığımızda cikan arkadaşlar çok ilgili ve konusunda bilgili. İstediğiniz florasan aşma zincirleri ile ilgili sorduğu sorularla direk olarak doğru ürünü yolluyorlar. Sadece florasan aşma zinciri değil güvenlik ve ışık sistemleri içinde malzeme ve teknik bilgi konusunda yardımcı oluyorlar. Fiyat konusunda suan piyasada gördüğümüz en uygun fiyat olduğunuda ayrıca belirtmemde fayda var. Gönül rahatlığıyla sipariş verebilir, telefondan konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

  5. Arkadaşların gönderdiği son 1000 metre elimize ulaştı. Kendilerine teşşekkürlerimizi sunuyoruz.

  6. Çok amaçlı şu zincirleri bu zamanda bulabildiğimize şaşırmıyor değiliz. Teşekkürler, iyi satışlar.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.