Çilek Mobilya’yı Tercih Edenler Kazanıyor !

” Mobilyanın da Güvenliği mi Olur? ” Demeyin !

Evet olur, hatta standardı olmayan kalitesiz mobilyalar sebebiyle çocukların maruz kaldığı ev kazaları ve yaralanmalara ait istatistikleri eminiz ki öğrenmek istemezsiniz ! Zaten hangimiz, sevdiklerimizin sağlıksız ve güvensiz bir ortamda bilerek yaşamasını tercih ederiz ki çilek gs kalite belgesi almaya hak kazanan sektörün önde gelen markasıdır. Peki bu ne demek ? Çilek odası ürünleri ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlanmakta. AB kriterlerinde sağlığa uygun yani antikansorejen ve antibakteriyel malzemelerden en yüksek teknoloji ile üretilmektedir. Çocukların meraklı ve maceracı karakterlerini düşündüğünüzden çilek odası kullanıcılarına en güvenli ortamı sağlar.

Çilek’te Oda Seçenekleri Neden Bu Kadar Zengin ?

Hepimiz farklıyız. Odalarımız niye aynı olsun ki ? Üstelik her bir çilek odası, dünya çocuk ve gençlerinin yaş ve cinsiyete göre farklılaşan ihtiyaçları, duyguları, tercihleri ve yaşam tarzları dikkate alınarak, onların hayal güçlerini zenginleştiren konsept odalar olarak tasarlanıyor. Çünkü tecrübeli tasarımcılarımız, uzman psikologların bilgilerinden faydalanarak yeni fikirler geliştiriyor. Yaratıcı ve özgün yeni çilek tasarımlarının ilhamını alıyor.

Çilek Ürünleri Neden Ekonomik ?

Bize göre fiyatı ödedikten sonra elde edeceğiniz fayda, ekonomik bir ürünün en önemli göstergesidir. Çilek mobilya ürünleri estetik fonksiyonel sağlam ve güvenli olmak özellikleri ile bize çok daha uzun kullanım ömrü ve keyfi sağlar. Diğer bir deyişle sadece alırken değil kullanırken kazandırır Bize, ekonomiklik budur. Ayrıca ürünle birlikte sunulan hizmetler bizde ücretsizdir. Ürünlerin eve tesliminden montajına mimari projelendirmesinden 5 yıl garantisine kadar tüm hizmetlerimiz sizin vaktinizi ve paranızı emeğinizi koruyarak alışverişinizi keyfe dönüştürü.

İşi Niye Uzmanına Bırakmayalım ?

Hepimiz biliriz ki bir ürünün en iyisini istiyorsak, sadece o ürünü yapan uzmanı tercih eder ve güveniriz. Çocuk ve genç odası da bizim uzmanlık alanımız. Tecrübelerimize göre zevkleriniz, renk tercihleriniz, odanızın büyüklüğü hatta odanızı kiminle nasıl ve ne şekilde kullandığınız bile çok farklı. Bu yüzden çilek’te 400’ün üzerinde ürün ve aksesuar seçeneği ile kişiye özel tasarım mekana özel modüllerle sadece ihtiyacınızı karşılamaz. Sizin için en ideal odayı oluşturma imkanı yakalarsınız. ..

Evinize Teslimi ve Montajı Neden Biz Yapıyoruz ?

Çünkü çilek’te en doğal hakkınız olan hizmetleri ürünle beraber ücretsiz elde edersiniz. İnanın ki mobilya montajı herkesin kısa sürede ve kolaylıkla yapabileceği bir iş olsaydı bunun mesleği, eğitimi ve sertifikası olmazdı. Bu işlerin sizin için ne kadar zahmetli vakit alıcı ve masraflı olacağını bir düşünseneze. İşte bu yüzden satın alacağınız ürünlerin güvenle evinize teslimi ve montajı Çilek’in uzman ve eğitimli personeli tarafından yapılır. Size de ailenizle birlikte satın aldığınız yeni mobilyalarınızın keyfini ve heyecanını yaşamak kalır.

Çilek Ürünleri Neden 1 Yıl veya 2 Yıl Değil de 5 Yıl Garantili ?

Biz çocuklarımızın ihtiyaçlarını ve güvenliğini herşeyin önünde tutan bir kültürden geliyoruz. Çilek Odası bu anlayış ile kuruldu ve bu yüzden Çilek Ürünleri 5 Yıl Garanti verilebileceği yüksek kalite standartlarında üretiyor. Ayrıca ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılarak en son teknoloji ile seri ve standart üretim yapılıyor. Çilek aksesuarları üretim hatalarına karşı 2 yıl boyunca Çilek Garantisindedir. Aksesuarlar üzerinde belirtilen kullanım talimatlarını ve temizleme bilgilerini lütfen dikkatle okuyunuz. Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak yırtılma, solma, kırılma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışındadır.

Odamı Seçtim Peki Ürünleri Nasıl Yerleştireceğim ?

Çok basit. Ücretsiz mimari projelendirme hizmetimizden yararlanacaksınız. Tek yapmanız gereken Çilek Mağazasına gelirken odanızın ölçülerini getirmeyi unutmamak. İç mimarilerimizden 3 boyutlu bilgisayar ortamında odanızın nasıl yerleşeceği ile ilgili danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böylece hem odanıza en uygun ürünleri seçmiş olur, hem de yerleşim ile ilgili kararınızı önceden vermiş olursunuz.

www.cilek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir