Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri

Çilek Mobilya” 15 yıllık mobilya tarihi geçmişinde, çocuk ve genç odaları üstüne kurulmuş önceliğini güvenlik, tasarım ve konfor alan köklü bir şirkettir. Üstelik güvenlikli mobilya üretimi adına almış olduğu bir GS Sertifikası da bulunmaktadır. Bu en ileri ürün güvenliği ve kalite belgesi, GS Sertifikasını Almanya odaklı LGA tarafınca edinmiştir. Ülkemizde bilindiği gibi ev kazaları, gerek kalitesiz malzeme ile üretilmiş mobilyalardan gerek ise bu tarz (GS Sertfikası) belgelerin aranmadan alışverişlerin gerçekleşmiş olmasından ötürü çeşitli yaralanmalar meydana gelebilmektedir. Sevdiklerinizin güvensiz bir ortamda, sağlıksız bir şekilde bulunmasını istemezsiniz, kesinlikle.

Özellikle çocuk ve genç odası mobilyaları üretmekte olan Çilek Mobilya, yaş ve cinsiyet ayırımı gözetmeksizin zengin mobilya modelleri sergilediğini görmekteyiz.

Bu konumuzda Çilek Mobilya Genç Odası Modelleri üzerinde bir kaç görsel ile sizleri bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz.

Çilek Mobilya AKTİF Genç Odası Modelleri

Çilek Mobilya ŞAHANE Genç Odası Modelleri

2 Yorum

  1. Çilek odası danısma hattı istanbul/avcılar ?

  2. Çok güzel tasarımlarınız var. Fiyatlarının çok fazla olması yüzünden, maalesef satın alırken insan çok düşünüyor.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.