Z Ofis Yönetim Sistemi

Dünyada İlkleri Başlatan Dap Yapı’dan Yine Bir İlk: Ofis Yönetim Sistemi

Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon, vb zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanları işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir. Oysa DAP Yapı’nın Ofis Yönetim Sistemi‘yle Z Ofis’te hem gereksiz bir yatırım haline dönüşen yüzlerce metrekarelik ofis yatırımından kurtulmuş oluyorsunuz hem de ek personel giderlerinin yükünü taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü Z Ofis’te mekân ve personel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, eğer siz isterseniz VIP kalitesinde, küçük bir katkı payı karşılığında alabiliyorsunuz.

Örneğin, Z Ofis’te yapacağınız 50 m2’lik bir ofis yatırımıyla aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılanabildiği 50.000 m2’lik dev bir kompleksin tüm imkânlarından, yararlanabiliyorsunuz. DAP Yapı, sadece konut geliştiren bir grup değildir. Hem yüksek standartlarda rezidans üretir hem de Kurumsal İşletim Sistemi, Ofis Yönetim Sistemi gibi yeniliklerle sektörü için know how sağlar. Z Ofis, dünyada bir ilk olarak Z harfinden oluşturulan özgün ve yatay mimari formu, şehrin yani hayatın içindeki merkezi konumu, yatırımınızı 6,5 ila 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi, işinizi ve hayatınızı kolaylaştıran VIP asistan hizmetleri, peyzajından fitness center’a, mini golf sahasından helikopter pistine, cafe ve restoranlardan alışveriş merkezlerine kadar standartların çok üzerindeki a plus özellikleriyle iş hayatında yeni bir dönemi başlatıyor.

Eksilmeyen heyecanıyla yeni bir tutku

Z Ofis’in mini golf sahası, iş yoğunluğunun getirdiği tatlı yorgunluğu atmanın en seçkin yolu.

Yükselmeyi sevdiğinizi biliyoruz

50 yıl sonrası düşünülerek geliştirilen Z Ofis, özel helikopter pistiyle her yere kolay ulaşım imkânı sunarken statünüzün de önemli bir göstergesi olacak.

Seçkin konuklarınıza gurme lezzetler

İtalyan ve Fransız lezzetlerini sunan restoran ve kafelerde, iş görüşmelerinizi yapabilecek, dostlarınızı ağırlayabileceksiniz.

İş hayatı yüksek kondisyon ister

Z Ofis’in fitness merkezi, iş yoğunluğu arasında rutin dışına çıkmanızı, spor yaparak kondisyon tutmanızı ve sağlıklı yaşamanızı sağlıyor.

İyi bir yatırım, verimli bir toplantıyla ortaya çıkar 

Çok amaçlı kullanımlara uygun farklı büyüklüklerde toplantı odalarıyla en keyifli toplantılar sizi bekliyor.

İşinizi seviyorsunuz ama yaşamayı daha çok seviyorsunuz

Z Ofis yalnızca bir iş merkezi değil, aynı zamanda hayatın farklı renklerine hitap eden, dünyaca ünlü markaların yer aldığı seçkin mağazalarıyla keyifli yaşam merkezi…

Farklı bakış açılarına ihtiyaç duyduğunuzda…

Seminer, konferans, gösteri, kongre, sunum gibi çok amaçlı kullanıma uygun salonlar, bakış açınızı zenginleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir