Yorum İstanbul Evleri Bayrampaşa

Yorum İstanbul Evleri

İstanbul Bayrampaşa ‘da Forum İstanbul AVM ‘sine bitişik bir yapı. Yorum İstanbul evlerinin % 75 ‘inin yeşil alan olarak tasarlanmış olması, ikamet edecekler için kaçınılmaz bir oksijen kaynağı. Yorum İstanbul Fiyat bilgilerini de sizler için aşağıdaki tabloda yayınlamaktayız.

İstanbul’un merkezinde, metro istasyonuna olan yakınlığı ve daha bir çok ulaşım aracının da gelecek olması sizleri Yorum İstanbul Bayrampaşa Evlerine çekecektir.

Yorum İstanbul Evleri Bayampaşa Projesi

Yorum İstanbul’dan kendi hususi otonuz ile ister TEM ister E-5 bağlantı yollarına erişebiliyorsunuz. İstanbul’un kalabalık ve baskın, sıkıcı anlarında Yorum İstanbul en büyük destekçiniz olacak. Sizi rahatlatacak konutları ile sessizlik içinde, kendinizi hissedebileceksiniz. Size bir adım yakınlığında Forum İstanbul’ da alışveriş, şimdi size daha da kolay gelecek.

Ferhatpaşa Çiftliği olarak bilinen arazi gezenler tarafından iyi bilinir ki önce Carrefour, daha sonra ise BAUHAUS inşaa edilerek geliştirilmeye başlandı. Sonrasında ise Sağmalcılar Viyadüğü altında IKEA, Forum İstanbul AVM binaları ile gittikçe geliştirildi. Şimdi ise görüyoruz ki arazinin yaşam alanına dönüştürülmesi sağlanmaya çalışılıyor.

Yorum İstanbul Evleri Bayampaşa Projesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir