Viaport Venezia Evleri

Kısaca Venezia/Venedik Kenti

İtalya ‘nın doğusunda yer alan, ada şehri olarak tüm dünyanın göz bebeği halindeki bölgesidir Venedik. İtalyanca ‘da Venezia olarak tercüme edilmekte ve tarihsel dokusu ile aşağı yukarı 118 adacık üzerine kurulu bir şehirdir. Bütün transferlerin su üzerinden ve kanalları vasıtasıyla yapıldığı Venedik, Avrupa ‘da motorlu kara taşıtı kullanılması yasak olan tek büyük ve turistik kent konumundadır.

Orda Ne Varsa, Burda da Var

Viaport Venezia Evleri kapsamında tasarlanan yapılarında, kısmen Venedik nitelikleri taşıması bekleniyor. Uçuşan güvercinlerden lüks restoranlara, tanınmış kaliteli marka mağazalardan sportif etkinliklere uzanan imkanlar içinde Viaport Venezia.

İstanbul ‘un Avrupa Yakası ‘nda Venedik tasarısında oluşturulan proje AVM/Alış Veriş Mağazası ‘da içeriyor. Viaport Venezia AVM ile ihtiyacınız olan herşeyi bulabileceksiniz. Giyim ve aksesuar, elektronik eşyalar ve yiyecek içecek salonları Venedik tadı ile hizmetinizde.

Atatürk Havalimanı ve FSM/Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ‘ne 15 km bir uzaklık içinde, kapısında Metro ve Tramvay Hattı ile ulaşımda hızla kolaylıklar.

Viaport Venezia nerede olacak diye soracak olursanız, İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinin TEM Metris Cezaevi kavşağında oluşturulacak olan yerleşim yeri, toplu konut projesidir.

 

“Viaport Venezia Evleri” için 2 yanıt

  1. mobilya avatarı
    mobilya

    çok güzel ya

  2. İsmet Sözoğlu avatarı
    İsmet Sözoğlu

    Bana kalırsa İstanbul ‘a geç gelmiş projelerden biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir