Vadi İstanbul Projesi

Vadi İstanbul Projesi

Genel olarak Türkiye’de inşaat sektörünün hızla ilerlediğini ve yenilendiğini görüyoruz. Özellikle İstanbul’da depreme dayanıklı olmayan yapıların yıkılması ve yerine yaşam koşulları yüksek toplu konutların inşa ediliyor olması, dikkatlerimizden kaçmıyor. Vadistanbul coğrafi konum olarak Sadabad Deresi önünde, Belgrad Ormanı’nın başladığı yerde bulunuyor. Projenin mimari tarafında İki Design Grup yerli olarak yer alırken, SOM ( Skidmore, Owings & Merrill LLP ) Amerika’nın oldukça ünlü mimarlık ofisleri bulunuyor. Vadistanbul ticari alan ve iş merkezlerinin yönetimi ise Jones Lang Lasalle tarafından yürütülecek.

Vadi İstanbul projesi Maslak Ayazağa semtinde bulunuyor. 1 milyon 1oo bin m2’lik bir alanda konuşlandırılacak proje Aydınlı Grup, Artaş ve Keleşoğlu İnşaat tarafından yürütülüyor. Vadistanbul projesi kapsamında konutlar, ofisler, avm ve otel şeklinde yaşam alanları yer alırken, fiyatları şu şekilde yer alıyor.

Vadi İstanbul daire fiyatları:

1+1 konutlar 420 bin TL ile 583 bin TL arasında, 2+1 konutlar 594 bin TL ile 953 bin TL arasında, 3+1 konutlar 728 bin TL ile 1 milyon 164 bin TL arasında, 4+1 konutlar 1 milyon 37 bin TL ile 1 milyon 663 bin TL arasında, 5+1 dubleks konutlar 1 milyon 690 bin TL ile 1 milyon 882 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir