Timur İnşaat NEF ve İstanbul Projeleri

Timur Gayrimenkul NEF

NEF inşaat bünyesinde yer alan projelerin birçoğu 1+1 dairelerden oluşmakta. İstanbul ‘un Kağıthane ilçesini daha da güzelleştireceği beklenen metrekareler ile değil, santimetrekareler ile düşünülerek tasarlanması beklenen birçok projesi de yer alıyor. Bunlardan Kağıthane Talatpaşa Caddesi üzerinde yer alan ve 2010 yılında başlayan NEF FLATS 163 akıllı bina teknolojisidir sizlerinde bildiği gibi. NEF LEMONTRİ ve TİMUR RESIDENCE ‘de aynı zincirin halkalarından, Türkiye ‘deki ilk akıllı bina tasarımlarında örnek projeler.

Timur Gayrimenkul tarafından oluşturulmuş ve İstanbul için yaşam kaynağı durumundaki yapılanmalardan en önemlisi şüphesiz NEF ‘tir. NEF tarafından inşaatı bitirilen bloklar, tekrar NEF tarafından işletiliyor ve bina sakinleri istekleri dikkate alınarak çeşitli geliştirmeler yapılıyor.

Timur Gayrimenkul NEF tarafından İstanbul ‘da yürütülen bazı projeler ;

  • NEF FLATS 163
  • NEF İKİ HALİÇ
  • KEMERBURGAZ APARTMENTS 04
  • LEVENT OFFICES
  • NEF 11 KAĞITHANE

İlerleyen yılların birlikte getirdiği gelecek nesil düşünülerek tasarlanan akıllı ve çevreyle dost yapılar. İçinde bulunduğumuz ve gün geçtikçe gerek küresel ısınma, çevre kirliliği ile gelen sorunlar ve gerekse ivedi bir şekilde düşen tabii kaynaklar Dünya ‘yı negatif kılmaya doğru gitmekte. Her açılan fabrika ve her kurulan ikamet alanı çevreye ve kendisine sağlıklı etkiler yaratmayabilir. Lakin Timur Gayrimenkul NEF konuya özel düşünceleri ile dikkatimizi çekmiş ve duyarlı projelerini hayata geçirmektedir.

NEF 11 Kağıthane
NEF iki Haliç
Levent Offices
Nef Flasts 163
Nef Kemerburgaz Apartment 04

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir