Serenity Halkalı Evleri

Serenity Halkalı Evleri

İstanbul’un Halkalı semti özel ve devlet taraflı yatırımlar ile farklı bir format kazanmayı sürdürüyor. Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı semtinin çok da düzenli bir yapılaşmasının olduğu söylenemez. Merkez mahallesi orta seviyeyi yaşarken, Atakent daha modern yaşayabilmekte.

Gelelim bu Serenity projesinin ayrıntılarına. Bakırcı Yapı’nın özen dolu, kaliteli malzemeleri ve akıllıca tasarlanmış mekanların yer alacağını belirtmesi ile gözlerimizi Halkalı Aşura Meydanına çeviriyoruz. Serenity içerisinde 20 tane mağaza yer alacağını ve bu şekilde site sakinlerinin günlük birçok ihtiyacını Serenity içinde karşılayabileceğini öğreniyoruz. Güvenlik sistemlerinin de kaliteli ve modern devreler ile kurulması, site içi ve dışı için emniyeti sağlamakta. Çocuk oyun sahaları, , hamam, sauna, buhar odası, kapalı yüzme havuzu ve spor etkinlikleriniz için birçoğu düşünülmüş.

Serenity Halkalı Evleri projesinin birçok avm, market ve Atatürk Havaalanı’na yakınlığı da unutulmamalı. Kuyumcukent, Metro market,  212 İstanbul, Armoni Park, IKEA, Forum İstanbul, Fly Inn alış veriş merkezlerine kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Proje Detayları İçin >> +90 212 698 0 555 BAKIRCI YAPI

Serenity Halkalı Evleri

Serenity Halkalı Evleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir