Rings İstanbul Projesi Evleri

İstanbul Anadolu Yakası üzerinde en iddialı konut projesi olarak gösterilen ve Avrupa Gayrimenkul Ödülünü kazanmaya hak kazanmış. Açık, kapalı yüzme havuzları, golf, tenis, basketbol, minyatür futbol sahası, fitness, SPA merkezi, sauna, buhar banyosu ve restoranları ile Rings İstanbul Projesi.

Villa konforunu aratmayacak, neredeyse birebir sizlere yaşatacak mekanlar her yönü ile güneş alabilecek şekilde dizayn edilmiş. Projenin ilginç yanında ise aynı katta bile asansör kullanılıyor olması, şaşırtıcı. Oldukça zengin bir sosyal yaşam içere Rings İstanbul, evlerinizde oturmanın dışında, sizlere tatil havası tattıracak.

Perdesiz yaşam adı altında, hiçbir dairenin cephesi birbirine karşılık gelmiyor ve böylece karşı dış dairenizde oturanlar ile rahatsızlık içine girmemiş oluyorsunuz. Dairelerin maksimum ışık alıyor olması ise tasarım ve dizayn olarak mükemmelliklerin düşünüldüğünü gösteriyor. Özel ses yalıtımı / izolasyonu ile evinizde istediğiniz gibi, sessizlik kısıtlaması olmadan Türk kültür ve yaşam biçimi ile hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Mutfaktan banyoya varan, kullanıma sunulmuş tüm araç ve gereçleri ile bilinen kaliteli markalar kullanılmış. Rings İstanbul yaklaşık 30 futbol sahası genişliğinde bir yeşil alana sahip. 230 dönümden oluşan Rings İstanbul Evleri gecesi ve gündüzü, su ve ışık görünümleri ile büyüleyici.

Rings İstanbul Aydos Ormanı ‘nın yanı başında sizleri doğaya taşırken, Rings İstanbul Alış Veriş Merkezi ile şehir merkezinden de uzaklaştırmıyor. Mimar Hakan KIRAN tarafından mimarize edilmiş Rings İstanbul Projesi Anadolu Yakasının Sancaktepe bölgesinde kurulmuş. TEM otoyolundan sadece 2 dakika uzak, Sabiha Gökçen ise 10 dakika. Boğaziçi Köprüsü 15 dakika iken, Fatih Sultan Mehmet / FSM Köprüsü 20 dakika sonra varacağınız yer oluyor.

Rings İstanbul Projesi Fiyatları

444 86 00

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir