Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Real İstanbul Evleri

Real İstanbul Evleri

Real İstanbul Evleri

Real İstanbul Evleri Projesi ;

içinde bulunduğu stratejik konumu olarak sizlere birçok yerin, ulaşım kolaylığını sağlıyor. Merter, Bakırköy, Bahçelievler ve Topkapı gibi İstanbul ‘un merkezi sayılabilen yerlerine ve E5, sahilyolu, havalimanı, metrobüs, metro ve tramvay ile de komşu oluyorsunuz.

41.000 m2 ‘lik alanın %81 oranındaki kesimi yeşil ve açık, alan şeklinde değerlendirilmiş. Real İstanbul Evleri Zeytinburnu olarak bilinen projede yürüyüş ve koşu gibi bisiklet yolları da yer alırken sauna, yüzme havuzu, fitness merkezi ve sağlıklı yaşam merkezleri düşünülerek projeye entegre edilmiş.

Real İstanbul Evleri oluşumunda görev yapan şirketler ise Türköz Grup, İttifak İnşaat ve Oliv Yapı. Teka Ankastre Ürünleri ile donatılan mutfakları ise görülmeye değer estetiklikte.

  • Dış cephesi ; ısı yalıtım ve mantolaması yapılarak kompozit panel ile kaplanmış, laminant ve simterflex ile giydirilmiş cepheleri, balkon kısımlarındaysa laminant ve lamina camlar ile kapatılmış sistemler,
  • Çatı, teras kesimlerindeyse su, ses ve ısı yalıtımı sağlanmış, granit seramiklerle kaplanmış,
  • Dairenizin zemininde tamamen laminant parke, wc, banyo, mutfak ve balkonları ise doğal taş malzemeler kullanılarak granit seramik kullanılmış,
  • Projesine uygun lake, ahşap veya laminat (camlı ve düz) kaplama iç kapılar ve şifre kilitli çelik ahşap kaplı daire giriş kapıları.
  • Projesine uygun lake, ahşap veya laminat kaplama kapaklı, laminat tezgah ve duvar paneli, projesine uygun paslanmaz çelik eviye.
  • Ankastre mutfak cihazları projesine uygun ayrı veya kombine elektrikli fırın, davlumbaz,set üstü ocak ve bulaşık makinesi.

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu Fiyatları

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

Real İstanbul Evleri Zeytinburnu

1 Yorum

  1. Ne güzel binalar yapmışsınız. İstanbul ‘umuza yeni yerler kazandırmışsınız. Kaliteli yaşam siteleri ne güzelde, benim eşim orada temizlik işçisi olarak çalıştı. Çalışırken ücreti kesintilere uğradı. Tamam birebir sizi ilgilendirmiyor. Fakat dürüst olmayan bir temizlik şirketi seçmişsiniz. Eşim işten ayrıldı ve parasının büyük oranı verilmedi. Yani devasa binalara yakışmayan işleri yapacak, kalitesiz insanlarla çalışıyorsunuz bilginize.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.