Platform Merter ve Eroğlu Yapı

Platform Merter ve Eroğlu Yapı

Eroğlu Yapı bu kez Merter’de. Metro istasyonu arkasında. Adını Platform Merter Evleri / Konutları olarak verdiği projede yok yok. Rezidans, suit daireler, ofis katları, moda ve moda ticareti gibi birçok etkinliğe hizmet amaçlı. Bildiğiniz gibi İstanbul Merter Tekstil Piyasasının diğer bir nabzıda sanırız ki Platform Merter ‘de atacak gibi.

Platform Merter ve Eroğlu Yapı
Platform Merter ve Eroğlu Yapı

Fashion Park – Moda ve Ticaret Platformu

23.000 m2 kiralanabilir alana sahip, geniş showroom mekan çözümleri ve ferah alanları ile tekstil markalarının dünyaya açılacağı, uluslararası bir ticaret platformu. Merter’in en güçlü markaları Platform’da bir araya geliyor, tek ses oluyor. Platform, dünyaya çok daha hızlı ve rahat entegre olabileceğiniz, iş hacminizi genişletebileceğiniz, ihracatınızı arttırabileceğiniz, mükemmel bir moda ve ticaret merkezi.

Platform Merter ve Eroğlu Yapı
Platform Merter ve Eroğlu Yapı

Ticaret platformu, 3 kattan oluşan modern mimari kurgusu ile ziyaretçilerine mükemmeli sunuyor. Her katta ihtiyaca yönelik tiplerde kurgulanmış 110 mağazaya, sergi ve defile alanına sahip. Burada estetik, rasyonel çözümlerle buluşuyor. Platform; yüksek tavanlar, geniş kapılar, büyük vitrinler, doğru ışıklandırma, nitelikli malzemeler ile ferah ve kullanışlı bir ortam sunuyor. Platform her açıdan Türk tekstil ticaret ve modasının dünyaya açılan yeni ve modern yüzü olacak.

Ofis – İş ve İletişim Platformu

Havalimanı, Metro ve Metrobüs’e yakınlığının yanı sıra, İstanbul’un en önemli ulaşım arteri olan E-5 üzerindeki merkezi konumu ile burası geleceğin iş ve iletişim platformu. Kısa süreli ziyaretlerde de kullanılabilecek seçkin, konforlu ofisler, modern toplantı odaları, konferans salonu, siz ve misafirleriniz için kapalı otopark hizmeti ile Merter Platform’un vitrininde olmanın avantajlarından siz de faydalanın.

Platform Merter ve Eroğlu Yapı
Platform Merter ve Eroğlu Yapı

Bütünsel Yaşam: Ofisiniz iyi bir iletişim platformunda olmalı. Çünkü aynı anda hem şık bir ofise, hem de bütünsel bir yaşama sahip olmalısınız.
Platform’da bir ofise sahip olduğunuzda, dilediğiniz zaman şehir merkezine hızlıca ulaşıp geri gelebilir, molaya ihtiyacınız olduğu anlarda spor merkezinde kendinize vakit ayırabilirsiniz. Ofis terasınızda açık havanın enerjisiyle yenilenebilir, dünya mutfağından farklı lezzetlerle öğle yemeğinizi renklendirebilirsiniz. Rahatlatıcı bir masaj ya da keyifli bir alışverişle günü sonlandırmak, yaşayacağınız avantajlardan sadece birkaçı olacak.

Platform Merter ve Eroğlu Yapı
Platform Merter ve Eroğlu Yapı

Eroğlu Yapı Platform Merter Projesi Fiyatları İçin >>

444 37 97

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir