Cuma , 27 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Pendik Ataman Karina Evleri

Pendik Ataman Karina Evleri

Pendik Ataman Karina Evleri

Pendik Ataman Karina Evleri

İki önemli ve değer taşıyan alışveriş merkezi, Pendorya Avm ve Neomarin AVM. Bunlara komşu olarak gelen Pendik Ataman Karina Evleri. Garanti Bankası Teknoloji Üssü olarak inşaa edilmekte olan binanın ise tam karşısına gelmekte. Sabiha Gökçen Havaalanı 8 dakika. Site içerisinde yapay gölete yer verilen ve göl kenarında huzur bulabileceğiniz, otantik mekanlar. Doğayı andıran dekorlar.

Pendik Ataman Karina Evleri

Ataman Karina Pendik Evleri 4 blok ve 247 adet dairenin birleşimi ile oluşan, şehir keşmekeş yaşantısının yavaş yavaş kentselleşerek yaşanan bir hayata dönüştürülmesindeki büyük bir örnek yapı. Site içi yaşam, tamamen sosyal bir çizgi içinde tutularak tasarlanmış. Oyun ve spor alanları, toplantı ve sinema odası, güneşlenme terası ve ayrı bir tenis kortu iç içe tüm site sakini komşularının birleşme noktası olacak.

Pendik Ataman Karina Evleri

Pendik Ataman Karina Evleri Fiyatları

Pendik Ataman Karina Evleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.