Pazar , 22 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Pencere Sineklikleri

Pencere Sineklikleri

Pencere Sineklikleri

Yaz aylarının gelmesi, sıcakların başlaması ile ortaya çıkan haşere hayvan sineklerin, sivrisineklerin sizi uykunuzda rahatsız etmesini kesinlikle istemezsiniz. Sıcak iklimin hayatınıza uğramasını fırsat bilen sinekleri evinizden içeri sokmayacak bir güvenlik sistemi şart.

Pvc, plastik pencerelere kolaylıkla adapte edilebilen sineklik çeşitleri ile bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Tak – çıkar özellikli ince ve sık gözeneklere sahip sineklikleri, istediğiniz an yerinden çıkararak kullanmayabilirsiniz. Portatif bir şekilde, tırnakları aracılığıyla pencerenize sabitlenebilmekte . . .

Stor sineklik modellerinin piyasada bulunacağı gibi, yay mekanizması sayesinde yukarıdan aşağı bir ip vasıtası ile açılıp kapanabilmekte. Üstelik stor sineklik modellerini, eğer saf beyaz değilse söz gelimi ahşap desenli pvc pencerelerinize uygun olarak da piyasadan bulabilirsiniz.

Pencere Sineklik Çeşitleri

Pencere Sineklik Çeşitleri

Pencere Sineklik Çeşitleri

İstanbul Sineklik Hizmeti Veren Firma Olarak Tavsiyemiz:

Alcan YAPI

+90 212 611 54 11

+90 532 554 06 57

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.