Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

Özellikle cadde üstü dükkanların / mağazaların kepenk sistemleri, o dükkanlar kapandığında ortaya çıkıyor. Mağaza dış dekorasyonu açısından, büyük önem taşıyan ve estetik gözüken otomatik kepenk sistemlerinin güvenlik düzeyi de yüksek. Sabah mağazanızı elinizdeki küçük bir kumanda ile açıyor olmak, oldukça da pratik tabi ki . . .

Otomatik Kepenk Sistemleri

İstanbul ‘a genel olarak bakıldığında endüstriyel tesislerde, kültür merkezlerinde, toplu ulaşım tesislerinde, tekstil/giyim, mücevher/kuyumcu, saat, iletişim/bilişim gibi daha birçok mağazalarda otomatik kepenk sistemleri göze çarpıyor.

Otomatik Kepenk Sistemleri

ISO 9001:2000 Toplam Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi sahibi otomatik kepenk firmalarından kendi mekanınızın dış dekorasyonu adına otomatik kepenk montajı yaptırabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemlerinin çalışma prensibinde ise mekanik olarak çalışan bir motora elektronik kontrol sisteminin entegre edilmesi yatmaktadır. Farklı renk seçeneklerini de kullanabileceğiniz otomatik kepenklerde, istenen renk boyatılabilmekte. Son derece teknolojik ve pratik, ayrıca mağaza dış dekorasyonunuzu olumlu etkileyecek otomatik kepenk sistemleri için ;

İLETİŞİM: +9 (212) 611 54 11

‘den bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri
Otomatik Kepenk Sistemleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir