Pazar , 22 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » İstanbul ‘un En Yeni Cephesi ‘ONALTIDOKUZ’

İstanbul ‘un En Yeni Cephesi ‘ONALTIDOKUZ’

Onaltidokuz istanbul Zeytinburnu

İstanbul ‘un gün geçtikçe gelişen ve güzelleşen projeleri arasında OnaltıDokuz İstanbul Evleri. İstanbul Dünyanın sayılı yaşam alanları arasında iken pasif ve bakımsız kalması kesinlikle mantıksız olurdu. Bu nedenle kentsel dönüşüm projeleri üzerinde yoğunlaşarak yetkililerin ulaşım sorunlarından tutun ki, apartman yapılanmalarını blok düzenleri ile değiştirmeye başlamakta.

Yanlız OnaltıDokuz projesi İstanbul ‘un pahallı bir yüzü gibi. Apart daireler, rezidanslar ve alışveriş merkezi gibi artıları ile ön planda. İstanbul Zeytinburnu ‘nda Bakırköy Sahili üzerinde yer alan OnaltıDokuz İstanbul projesini incelediğimizde gördüğümüz birçok yere yakınlık özelliği oluyor. Havaalanına olan uzaklık 8 km, E-5 ise 4 km kadar bir uzaklıkta, Marmaray ve tüp tünel ise 200 metre. Manzarası üzerinde konuşacak olursak Marmara, Kız Kulesi, Sarayburnu, Boğaz, Adalar ve Yeşilköy tamamen menziliniz içinde kalıyor ve seyretmenin huzuru içindesiniz. Deniz ile iç içe bir proje.

OnaltıDokuz İstanbul Evleri

OnaltıDokuz İstanbul Evleri

OnaltıDokuz İstanbul Evleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.