Pazartesi , 23 Mayıs 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Nispetiye ON Residence Projesi

Nispetiye ON Residence Projesi

Proje İstanbul’un modern ve nezih semtlerinden biri olan Etiler’de yükseliyor. Nispetiye On projesinin yüklenicileri ise Renkyol, Birincioğlu, ARB İnşaat ve Atlas Grup şeklinde. Beşiktaş Belediyesine gelmeden yaklaşık 200 metre gerisinde ve karşı cephesinde yer alan Nispetiye ON Residence 35.750 m² inşaat alanı ile 5.000 m²’lik arsadan ibaret.

92 adet residence 2013 yılının Haziran ayından itibaren teslim edilmeyi bekliyor. 3+1 (216 m²), 2+1 (119 m²), 1+1(88 m²) daireleri ile Nispetiye On talipleri şimdiden sırada. Akıllı bina teknolojisinin ön planda düşünülerek tasarlandığı projenin inşaatında da kullanılan malzemeler yeşil bina nitelikleri taşıyor. Nispetiye ON konut sahiplerine hamam, sauna, buhar odaları, pilates zayıflama sporu ve aerobik faaliyetlerini de sunuyor. Ulaşım sorununda bulunmadığından bahsedeceğiz fakat böylesine coğrafi, ekonomik ve prestiji yüksek bir mekanda konut sahibi olacakların eminiz ki kendi araçları da bulunacaktır. Bizler yinede Nispetiye ON için ulaşımdan söz edelim ve Levent metrosunun yalnızca 200 metre uzaklıkta olduğunu belirtelim. TEM ya da E-5 kara yoluna bağlanmak ise birkaç dakikanızı alacaktır. Boğaziçi ya da Fatih Sultan Mehmet köprülerine bağlanmak ise hiç zor olmayacak ve trafiğin olmadığı bir hesaplama ile 15 dakikadan öteye geçmeyecektir.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.