Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Ağaoğlu İle Maslak My Home Konutları

Ağaoğlu İle Maslak My Home Konutları

Ağaoğlu İnşaat İstanbul içinden elinden geleni gösteriyor gibi. Gelişen ve güzelleşen İstanbul ‘un yeni arayüzü Maslak My Home Evleri ile devam ediyor. My Home Maslak Konut Projesi 2.5 yıl sonra 2013 yılı son çeyreğinde teslim edilmesi beklenen bir proje.

My Home kapsamında studio daireler, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde yaşam alanları yer almakta. 2+1 daire için 478 bin TL ‘den başlayan fiyatları ile tamamen lüks. 26.200 m² ‘lik bir alan üzerinde yükselecek olan My Home Maslak açık yüzme havuzundan çocuklarınızın oyun alanlarına, otopark avantajlarından güvenlik önlemlerine uzanan bir yapı olacak. 786 daire yer alması planlanan, daire satışlarının devam ettiği ve Eylül ayında inşaatına başlanacağı bilinenler arasında.

Doğanın göz kırptığı Maslak My Home Ağaoğlu Evleri ile her güne daha zinde ve sportmen uyanacaksınız.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.