Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Marmara Park AVM Beylikdüzü

Marmara Park AVM Beylikdüzü

İstanbul’un büyük titizlik ve disiplin doğrultusunda gelişen ilçelerinden Beylikdüzü, bünyesine güzel bir yapı daha kazandırmaya hazırlanıyor. Marmara Park ile bir alışveriş merkezi için ne gerekiyor ise bulabileceksiniz. Eğlence merkezi, hipermarket, elektronik mağazalar, yapı market ve giyim mağazaları gibi birçok hizmeti 250 ‘den fazla mağazası ile sizlere sunacak. Eski Tatilya Eğlence Merkezinin yerine getirilecek olan Marmara Park Avm Beylikdüzü, 2012 sonbaharına kadar inşaatının sabırsızlıkla bitmesi beklenen bir yapı.

Görünümü dolayısıyla galaksi teması kullanılarak Marmara Park dış tasarımı sağlanmış. Solaryum ve çocuklar için gezegenleri, galaksiyi tanımaları adına çeşitli aktiviteleri de bulabileceksiniz. Aşağı yukarı 100 bin metrekarelik alana inşaatı süren, dizayn çalışmaları henüz tamamlanmamış AVM için Beylikdüzü ve Esenyurt bölgeleri için istihdam ve iş potansiyelide kazandırılmış olacak. Ayrıca İstanbul ‘un trafik sorunlarına deva olan metrobüsün, Avcılar ‘dan Beylikdüzü ‘ne kadar uzayan hattı Marmara Park ulaşımını kolaylaştırmakta.

Marmara Park AVM Beylikdüzü

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.