Çarşamba , 27 Ekim 2021
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Koru Florya

Koru Florya

İstanbul’da kentsel dönüşüm doğrultusunda gelişen ve kendisinden çok çevresi için de ilham uyandıracak şık ve modern bir proje, Koru Florya. Rezidans farkı ile E-5 kıyısında Florya semtinin yeşilliği ile buluşma fırsatı. Yaşam merkezi ile sosyal hayatın daha da genişleyeceği, Koru Florya aile rezidanslarının da sevdiklerinizle hoş zamanları geçirebileceğiniz bir yapı.

Marmara’nın denizi manzarasında, Florya Atatürk Ormanının ter temiz oksijen yayan havasında eşsiz bir güzellik. Orman içinde yürüyüş parkurları, Florya sahilinin de dinlendirici sesi, sizlere daha sağlıklı bir hayatın kapılarını açabilir. Sabah saatlerinde kapınızda içeri girmeyi bekleyen doğa ve onun değişilmez havası sizleri bekleyecek. Koru Florya Aile Rezidansı altında yer alacak olan Alışveriş ve Yaşam Merkezi içinde sizler için sinema, kafe ve restoranlar, ayrıca gözde markaları bulabileceğiniz Koru Florya AVM olarak da tanımlayabileceğimiz alışveriş fırsatınız da bulunuyor. Kendinize ait olacak kat bahçenizi istediğiniz bitkiler ile donatabilir, peyzaj dizayn ve tasarımınızı kendinize özel yaptırabilirsiniz. Bu botanik mekanınızda, kendinize zaman ayırabilir ve kitap okuyabilirsiniz. Aileniz ile birlikte tüm güneş ışığını bulabileceğiniz, salon ve balkon ile iç içe cumbanızda hoşlandığınız çiçekleri yetiştirebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam merkezi içinde sizleri bekleyen SPA, Türk hamamı, kişisel bakım bölümleri ve sauna keyfi… Kapalı spor salonu, yüzme havuzu, fitness, çok amaçlı stüdyo ve çocuklarınızı da unutmadan onlara ayrılmış özel oyun alanları bulunuyor.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.