Bir İstanbul Evleri Projesi

Bir İstanbul Evleri Projesi

İstanbul Avrupa Yakası ‘nda TEM otoyolu kenarı, Ispartakule girişinde bir konut projesi daha etkin görünüyor. Toplu taşıma sisteminin yeni yeni oturduğu Ağaoğlu, Toki ve Kiptaş ‘ın konutlarının da bulunduğu oldukça cazip bir konum. Sessizliği ve kazandırdığı huzur tarafından bakıldığında Maslak çalışanları ve Eminönü tarafı çalışanları için merkezi bir nokta denilebilir de . . .

Bir İstanbul Evleri Projesi

90.000 m² ‘lik alana sahip Bir İstanbul Evleri, toplamda 1118 konut içeriyor. Hızlı adımlarla gelişmeye ve güzelleşmeye yüz tutan, İstanbul ‘un Bahçeşehir ve Başakşehir bölgeleri ortasındaki bu kısım tamamen ikamet alanı olarak düşünülüyor. İstanbul içinde daha kaliteli ve daha modern bir mekanı kendinize yer edinmek istediğinizde, Bir İstanbul Projesi başlamak için akıllıca bir düşünülebilir.

Bir İstanbul Evleri Projesi

İstanbul gün geçtikçe daha modern bir hal almak adına, özel yapı inşaat şirketlerince toplu konutlar inşaa etmeye Bir İstanbul Evleri Projesi ile devam ediyor. Buz pateninden hamama, spor merkezlerinden havuzlarına ve otopark gibi birçok diğer avantajlarına bakıldığında sizler için değer.

Bir İstanbul Evleri Projesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir