Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Yapı » Avcılar Academia Apartments Evleri

Avcılar Academia Apartments Evleri

İstanbul ‘un Avcılar ilçesinde oldukça merkezi, sosyal imkanlar içinde ve güvenilir, sağlam yapıda oluşturulmuş bir proje. Avcılar Academia Apartments Evleri. Ayda 850 TL ödeme seçeneği ile kiraya benzer şekilde ödeyebileceğiniz aylık taksitlerle bütçelere uygun. Mekanın konumu dolayısıyla tercih nedeni sayılabilecek Avcılar Academia Apartments tasarım, mühendislik, mimari ve planlanma harikası içinde.

Metrobüs ulaşım aracına 2 dakikalık bir mesafede, göl manzarası içinde ve havuzlu. Açık yada kapalı otoparkları da unutulmamış. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü ‘ne 600 metre kadar, çok kısa sayılabilecek bir uzaklıkta. Avcılar sahiline 2 km, Atatürk Havaalanı ‘na 8 km, E-5 200 metre ve TEM Otoyolu ise 8 km kadar uzak.

Site içi bir ev bakıyorsanız evinizde olduğu kadar, kapıdan dışarı çıktığınızda site içi yada etrafında da mutlu anlar yaşamak isteriz. Bu nedenle farklı sosyal imkan ve işletmeler arayabiliriz. Academia Apartments Konutları için bu durum söz konusu olmuyor ve Avcılar ‘ın merkezinde yada sahilinde hayatınızın kalan kısmını doya doya yaşayabilirsiniz.

Astay Gayrimenkul İnşaat Yatırım ve Turizm A.Ş. tarafından oluşturulan projede, ev sahibi olmanızın tüm kolaylıkları, sizler için sağlanmış bile.

Avcılar Academia Apartments Evleri Fiyat ve Ödeme Koşulları

Avcılar Academia Apartments Evleri Örnek Daire

Avcılar Academia Apartments Evleri Örnek Daire

Avcılar Academia Apartments Evleri Örnek Daire

Avcılar Academia Apartments Evleri Örnek Daire

Avcılar Academia Apartments Evleri Ürün Markaları

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.