Avrupa ‘nın En Büyük ve Modern Otomobil AVM ‘si

Otomobil dünyasının geleceği ile tanışmaya hazır mısınız ? Autopia otomobil almak isteyenlerin buluştuğu tek adres olmak için geliyor. Avrupa ‘nın en büyük ve modern otomobil alışveriş merkezi 170.000 m² ‘lik bir alanda, her zevke ve bütçeye uygun otomobilleri bir arada sunan Autopia Beylikdüzü Otomobil Satış Merkezi birçok yenilikleri ve farklı gelişmeleri de beraberinde getiriyor.

Yeniliklerinden biri aldığınız, alacağınız yada sürüş testi yapmak istediğiniz aracı Autopia üst katında deneme sürüşünde bulunabiliyorsunuz. Test sürüş pisti ile aracı daha yakından tanımanıza fırsat veriliyor. Alışverişten yorulanların dinlenerek daha rahat bir vakit geçirmesi için, özel olarak tasarlanmış yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da giderebileceğiniz alanları ile Autopia Cafe, Restoranlar, çocuk oyun salonları ve sinema, tiyatro gibi eğlence yerleri ile de sizlerle . . .

Otomobil dünyasının yeni cazibe merkezi olarak görülen Türkiye ‘nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia ‘i yılda 6 milyon insanın ziyaret etmesi bekleniyor. Banka, sigorta şirketi, yetkili servisler gibi mekanları ile de yanınızda yer alan Autopia Otomobil AVM ‘de galeri ve mağaza satın alma modeli ile karşılaşabileceksiniz. Autopia ‘nın arkasında da Capacity AVM, Historia AVM, Flyinn AVM, Metroport AVM, Ataköy Plus AVM, Pelican Mall gibi alışveriş merkezlerinin yapımını üstlenen Keleşoğlu İnşaat ve Gül İnşaat bulunuyor.

Autopia Otomobil AVM Nerede ?

Autopia Beylikdüzü Yol Tarifi
Avrupa ‘nın En Büyük ve Modern Otomobil AVM ‘si Autopia
Avrupa ‘nın En Büyük ve Modern Otomobil AVM ‘si Autopia
Avrupa ‘nın En Büyük ve Modern Otomobil AVM ‘si Autopia
Avrupa ‘nın En Büyük ve Modern Otomobil AVM ‘si Autopia

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir