Adanus Park Evleri

Adanus Park

Ucuz mu ? Pahallı mı ? Güvenli mi ? Büyük mü ? Küçük mü ? Konforlu mu ? Yakın mı ? Uzak mı ? Kar Eder miyim ? Zarar Eder miyim ? Depreme Dayanıklı mı ? Sosyal İmkanları Ne Kadar ? Ulaşımı Kolay mı ? Yeşil Alanları Yeterli mi ? Denize Yakın mı ? Doğru Semt mi ? Doğru Zaman mı ? Beklemeli mi ? Modern mi ? Tapusu Hazır mı ? Çocuklar Rahat Eder mi ? Ödeme Koşulları Uygun mu ?

AKLINIZDAKİ TÜM BU SORULARI KARTAL ‘DA DENİZE ATMAYA GELİN
Adanus Park Evleri Kartal
Adanus Park Evleri Kartal

Kartal ‘da 5 Milyar dolarlık yatırımla modern bir merkezi iş alanı oluşturuluyor. Proje sona erdiğinde ise Kartal 24 saat yaşayan bir ilçe konumuna geliyor.
Bazen Bir Tek Cevap, Yüzlerce Soruya Yeter . . .

Huzurlu bir hayat için sizde Adanus Park ‘a gelin.

Bizce huzur, işteyken aklınızın evde kalmamasıdır. Evdeyken aklınızın arabanızda kalmamasıdır. Mutfakta yemek yaparken, aklınızın çocuklarınızda kalmamasıdır. Bizce huzur, anı yaşayabilmektir. İşte tüm bunlar için Adanus Parka Evleri aklınıza takılabilecek soruları tek bir yanıt ile karşılıyor.

Sizlerin Geleceği Oldukça Önemli

Çünkü Adanus Park, sert kaya zemin üzerinde Radye Temel tipi, C-35 beton sınıfı, konvansiyonel inşaat sistemi ile Son Deprem Yönetmeliğini esas alarak oluşturulmuştur. Statik projesi ile, sadece konut değil, gerçek ve güvenli yaşam alanı oluşturmaktadır.

Adanus Park Evleri Kartal

Sağlıklı Bir Hayata Adım Atmaya Gelin

Tek sorun hangi sporu yapacağınıza kara vermeniz. İşiniz gerçekten zor. Adanus Park ‘da o kadar fazla seçeneğiniz var ki, spor yapmanız için önce plan yapmanız gerekecektir.

Adanus Park Evleri Kartal

Mutluluk Ayrıntılarda Gizlidir

Bu yüzden eviniz içinde özel tasarımlara yer verilmiş. Dokunacağınız her şeye bir ayrıntı katılarak kapılar, armatürler, seramikler, parkeler ve mutfak dolapları Adanus Park Evleri için özel olarak tasarlanmış.

Adanus Park Evleri Kartal

Kaliteli Bir Yaşam Sizleri Bekliyor

Adanus Park ‘ta bahçedeki güllerden, kapınızın pervazına kadar herşey birinci sınıf. Arkamızda gurur duyacağımız bir eser bırakmak için kullandığımız her malzemeyi defalarca kez inceledik, defalarca kez iyisi mümkün mü diye sorduk kendimize. Çünkü sizin mutluluğunuz bizim ödülümüzdür.

Adanus Park Evleri Kartal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir