Yataş Mobilya 2010 Çarpıcı Köşe Takımları

Yataş 2010 Modelleri İle Şimdi Daha da Çarpıcı ;

Bu yıl “En Çarpıcı Köşede Buluşalım” sloganını kullanarak, mükemmel tasarımlar ile Yataş 2010 Modelleri sizler önünde. Yataş mobilya, bildiğiniz ve raklamlarında da gördüğünüz üzere 2010 değiştirme kampanyasınıda bizlere sağlamıştı. Bu hatırlatmamızı da, aklınızın bir köşesinde tutmanızda yarar var. Gelelim Yataş 2010 Modellerinden çarpıcı olanlara. Yataş mobilyanın çarpıcı sıfatı ile nitelendirdiği modellerinden ilk olarak astori köşe takımları gelmektedir.

Astoria Köşe Takımları

Sade olacak, süsten uzak olacak diyenler, rahat bir mekan özlemi çekenler için Yataş Mobilya Astoria Köşe Takımlarını öneriyor. Asil bir tasarım kullanılarak dizayn edilmiş, şık deriler ve kumaşlar ile kaplanmış evlerinizin en güzel ve dinlendirici gördüğünüz köşeleri için ideal. Rizmo deri kahve ve rizmo deri krem renk seçenekleri ile yataş bayilerinde astoria modellerini görebilirsiniz.

Çarpıcı Toronto

Evinizin havasını/atmosferinizi bir anda değiştirdiğini farkedeceksiniz. Yataş Toronto ile sıcak renkleri ve ideal keyif ortamınızı hissettiğinizi anlayabilirsiniz. Hem yatak olarak kullanabiliyor, hem de kullanımı sık olmayan eşyalarınızı koyabileceğiniz bir sandık haline dönüşebiliyor. Corbet kırmızı ve corbet kahve renk seçeneklerinin de tarafınızdan yataş satış mağazalarında, gezilmesinde fayda var.

Yatak Ebadı: 122×200 cm – yükseklik= 75 cm

Yataş Karel Köşe Koltuk Takımları

Dilediğinizce elit ve koyu bir sanat eseri olarak, her evin mobilya dekorasyonunda estetik bir köşe oluşturacak. Ben baş köşeye layık biriyim diyenler, 2010 Modelleri ile Yataş Karel Köşe Takımlarını muhakkak bayilerinde görmeli ve dokunmalı. London bej, london camel, london a. kahve mat renkleri ile seçim hakkınızı kullanabilir ve evinizi asilleştirebilirsiniz.

Yataş Foster Köşe Takımları

Yataş Foster oturduğu yerden kalkmak istemeyen, rahat ve keyif düşkünleri için ideal olsa gerek. Nedeni ise hareketli servis sehpaları. Yataş fosterin sizlere karizmatik ve konfor dolu bir yaşamı bir araya getirerek, evinizin vazgeçilmezi olacağını atlamayın lütfen. 2010 mobilya modelleri arasında, salonlarda baş köşede yer alınması gerektiğine inananlardanız.

Fuar gezimizde yataş foster köşe takımlarının, göze olduğu kadar, salonlar için mükemmel durabileceğini düşündük. Hareketli servis masalarının, film seyrederken aldığınız zevki iki katına katlayacağını bir düşünün. Yerinizden kalkmadan hatta oturuş şeklinizi değiştirmeden, içeceğinizi yudumlayabileceksiniz. Rizmo deri beyaz rengi ile yataş bayilerinde görebilirsiniz.

“Yataş Mobilya 2010 Çarpıcı Köşe Takımları” için 2 yanıt

  1. memduh er avatarı
    memduh er

    1.5 yıl önce Karel Köşe Takımı satın almıştık. 1 yıldır kullanıyoruz. Köşe takımı ne teşhirde göründüğü gibi, nede satış elemanlarının bize anlattığı gibi çıkmadı. 2 ay önce kol dayamalarının üzerinde meydana gelen, çökme neticesi garanti kapmasamında tadilat gördü. Üzerinde bir yıldır oturulmasına rağmen, koltuğun muhtelif yerlerindeki süngerlerde çökmeler oluştu. Bunun içinde yeni bir tadilat gerekmektedir. Oysaki Yataş yönetim kurulu başkanı bir tv programında müşteri memnuniyetsizliği halinde ürün değiştirmeye varana kadar, müşteri memnuniyetini muhafaza etmek için çeşitli seçenekler sunduklarını dile getirdi. Kısa zamanda almış üründe meydana gelen olumsuzluklar üründen soğumama ve memnun olmamama sebep oldu. Yönetim kurulu başkanının bahsettiği seçenekler doğru ise bundan faydalanmak istiyorum, aksi halde firma tarafından göndereceğiniz bilir kişi raporu dahilinde hakkımı yasal yönden arayacağım. Eğer konu ile ilgilenirseniz sevinirim.

  2. ezgi avatarı
    ezgi

    Bende 9 ay önce, kareli koltuk takımı aldım. 3 ay önce ikili koltukla köşe takımı arasında, renk farkını farkettim. Eksper geldi, bunlar zaten aynı renk değiller dedi gitti. Mağaza aynı renk verdim diyor, eksper aynı renk değil diyor. Bizim, o kadar zaman renk değişiliğini farketmememiz mümkün değil. Renk soldu, şimdi kumaşı değiştirmeyi önerdiler. Siz ne yaptınız sonuç alabildiniz mi Memduh Bey ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir