YATAŞ – Astoria Köşe Takımları

Salon Dekorasyonu Adına Astoria Köşe Takımı ve Fly Tekli Koltuk Modelleri

Yaşadığımız bu zorlu hayat maratonundan bir kaçış olmalı ki, hepimiz evlerimiz hakkında estetik bir dekorasyon halinde olmasından yanayızdır.İnsanın evi bir moral deposu şeklinde, insana huzuru ve mutluluğu verebilen, tek yerdir. Şık dekorasyon, renk uyumu, desenlerin egzotik duruşu, yeri yerinde eşyaların yerleştirilmiş olması gibi etkenlerin ise, aile tarafından evinde istenen ihtiyaçlar doğrultusundadır. Yataş – Corners ve Enza Mobilya bu konuda, bizlerin salon ve yemek odasında, estetik bir dekorasyona yönelmemiz için, bizlere ürünlerini sergilemektedir.

Ev sahibinin evi ile doğru orantılı bir karakteristik eğride olabilmeside, dekorasyon ilkelerini kendi lehinde kullanması ile mümkün gibi görünmektedir. Evinin her bir odasını, aynı değerde dekore edebilenlerin ise, evlerinin yanlızca ve yanlızca dört bir duvardan oluştuğunun düşüncesini, taşımayanlardan ibaretdir.

Yataş – Astoria – Köşe Kanepesi

Evimizin geniş salonunun bir köşesini, bu kanepe ile değerlendirebiliriz. Yataşın ev dekoru adına hazırlamış olduğu bu ürün, evlerine değişik bir tarz eklemek isteyenler ile kullanıma sunuluyor. Astoria köşe takımı ile evinizin sade, abartısız, oldukça şık bir tavır sergileyeceğinin farkına varacaksınız. Yataş astoria köşe takımını, evinizin dekorasyon durumunun yerleşkesine göre, sağ ve sol yönlü olarak, sipariş edebilir ve doğru yönlü bir şekilde yerine uydurabilirsiniz. Astoria köşe takımı ayaklarının ceviz ahşapdan oluşu, köşe takımınızın yüzeyindeki beyaz deriye mükemmel bir uyum getirmektedir. Renkleri siyah olarak tutulmuş kırlentler ise, daha rahat ve konforlu bir duruş kazandırmıştır.

Astoria köşe takımı yanında, sizler ve evlerinizde kendi adınıza oluşturduğunuz bir dekorasyon ruhu açısından, fly tekli koltuk modellerinide sunuyor. Astoria köşe takımlarının tamamlanmasını sağlayan bu tekli koltuk modeli, başlı başınada estetik bir dekorasyon getirebilmektedir. Fly tekli koltuklar, Rizmo, Casado deri ve Next kumaşlarının arasından sizlere tercih hakkınızı kullanmanızı sağlayabiliyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir