Toplantı Odası Mobilyaları ve Dekorasyon

toplanti_odasi_masa_dekorasyon

Konumuz toplantı odalarının mobilya dekorasyon özellikleri olacak fakat öncelikle buradan bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Ülkemiz firmaları maalesef ki toplantı odası mantığını pek de kavrayabilmiş değil. Nedeni ise toplantı odasının ya da toplantı masasının ticari müesseselerin olmazsa olmazı arasında yer alması ve bunun için de çok fazla kurumsal olmanızı beklememelisiniz. Personel sayısı 3’ün üzerinde ise o firma bir toplantı odasını ya da masasını hak ediyor demektir.

Şimdi gel gelelim toplantı odası ve masa, sandalyesinin nitelikleri ile birlikte modellerini incelemeye . . .

Bizim gözümüzde ofis dekorasyon özellikleri 3 grupta toplanır. Bunlardan birincisi özene bezene düzenlenmiş, günümüzün elit çizgileri üzerine kurularak burjuva bir hava katılmış olan modern ofisler. Modern ofisler renkleri, tasarım özellikleri ve dizayn açısından güncel obje ve teknikler kullanılarak  düşünülür ve uygulanır. Ofis dekor sistemlerinden ikincisi ise tarihi bir doku üzerine düşünülen, buram buram tarih kokan ve dekoratif aksesuarlarına varana kadar tarihi eşyalar ile donatılmış olmaları dikkatinizi çeker. Firma sahibi ile doğru orantıda değişkenlik gösteren ofisler, toplantı odalarının dekorasyon kaderini de etkilemekte.

Yeni bir toplantı odası düşünceniz mi var ?

Odanızın büyüklüğü ve küçüklüğü dekoratif düzenlemede büyük önem taşır. Böylece içereceği eşya ve bunların ebatları belirlenir. Zemin laminant, aydınlatma sade ve parlak bir ışık, duvarlar tamam ise gelin gelelim odanın tam ortasında şık bir toplantı odasına yer vermeye.

Hayal gücünüzün yaratıcılığınız ile buluştu noktada kararlar vermelisiniz. Toplantı masası olarak toplantılarınızda yer alacak personel sayısı ile masanın uzunluğunu belirleyebilirsiniz. Fonksiyonel masa özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Mekanik yapıları ile fonksiyonel toplantı masaları size yer tasarrufu sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir