Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Ofis Mobilyaları » Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Ofis içinde özellikle yönetici odalarının o esrarengiz göz alıcı ve dikkat çeken masasının üzeri, bir harika gelir insanın gözüne. Bahsi geçen ilgili masanın üzerinde yer alan, sümen takımı hakkında biraz söyleşmek isteriz.

Sümen Takımı Nedir ve Ne İşe Yarar ?

Sümen takımı içinde yer alan ve ofis masası üzerinde kullanılması muhtemel araçları ile masa üstü tamamlayıcısıdır. Tamamlayan bu araçlar sırası ile sayılacak olduğunda kapaklı sümen, kalem standı (dolmakalemlik), takvimlik / saat, not kağıdı kutusu, kalemlik, zarf açacağı, telefon fihristi yazılabilir.

Sümen üstünde daha konforlu yazı yazmaya yarayan, kapağı kaldırıldığında altında çeşitli dosya, belge gibi evrakları tutabileceğimiz kullanışlı bir araçtır. Aksi halde, mobilya üzerinde direk kağıda bir şeyler yazmak zoraki olacaktır. Estetik bir masa üstü görünümü kazandırması ise her bir aracın birbiri ile takım halinde, uyumlu olmasından ileri gelmektedir. Kalite ve sağlamlık açısından ele alındıklarında ise sümen takımı, hakiki deri ve sağlam / dayanıklı mukavva kullanılarak üretildiğinde çok daha kullanışlıdır. Yalnızca bunlar da tek başına yetmez tabi ki… İşçilik, el sanatı kesinlikle yabana atılamaz.

Ofis masanızın renk ve desen uyumuna göre sümen takımı seçmeniz gerekebilir. Bu konuda sizlere sizler için küçük bir hatırlatmada bulunmak isteriz. Açık renk bir masanız var ise, koyu renk bir sümen takımı tercih etmenizi öneririz. Koyu bir masa içinse, açık renkte bir sümen takımı. Böylece her ikisi de göz alıcı güzelliği ile çalışma hevesinizi arttıracaktır, diye düşünüyoruz.

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

Sümen Takımı Örnek Modelleri

 

1 Yorum

  1. Sümen takımı fiyatlarını merak ediyorum. Nasıl ulaşabilirim ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.