FATİH Ofis Mobilyaları

Her sanat mesleğinde olduğu gibi ofis mobilya sanatı da gün geçtikçe profesyonelliğe doğru ilerliyor. İlerledikçe de eski yapıları eski kültürleri hafızamızdan sildiriyor. Ofis mobilyaları insanların en büyük temel ihtiyaçlarının başında eliyor, bu yüzden ofis mobilya sanatı her zaman rağbet gören ve hızla büyüyen sektörlerin başında geliyor. Geçmiş çağlardan bugüne kadar binlerce ofis mobilya modelleri görmekteyiz. Bu modellere her gün yenilerini ekleyerek, ticari menfaatimizi ve büyük ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Bu ihtiyaçların başında ise; cilalı, klasik, modern ve el yapımı mobilyalar yer alıyor.

Fatih ofis, yeni koleksiyon ofis mobilyalarını teşhir odaklı değil, tüketici odaklı üretmektedir. Dünya genelinde her yöreye uygun ve tarihi canlandıracak ürünler tasarlayarak dünya kültürünü ofislere taşımayı hedeflemektedir. Ofis mobilya uygarlığını 1998 yılından bu yana halkımıza yansıtan fatih ofis, yansıtmakla beraber görkemli renkleri ve sıra dışı mimari tasarımları tüm dünya ülkesine farklı konseptler eşliğinde sunuyor. Çünkü renk, doku, tasarım ve modernlik hayatımızın tüm evresinde vazgeçilmez bir parçamız haline geliyor. Bu nedenle ofis mobilyaları her zevke ve ihtiyaca göre değişiyor. Standart bir tasarımı, rengi ve deseni yoktur.

Bu konuda uyum ve mimari ofis mobilya tasarımları göz önünde bulundurularak farklı kulvarda ki, makam takımı, çalışma masası, toplantı masası, ofis dolapları, ofis bankoları, ofis kanepeleri ve raf sistemleri bir arada buluşarak dünyanın kapılarını siz değerli ofis mobilya alıcılarına açıyor. Ofis mobilyalarında kullanılan hammaddenin gücü ve kalitesi kadar, üretici makinelerin son teknolojiye uygun olması da büyük önemler arz etmektedir.

Ofis mobilyalarının, büro, ofis, mağaza, yazıhane ve her hangi bir mekanı yansıtması kimliğinizi son derece önemli kılar. Bizde bu önemli kimliğinizi en doğru ve en ekonomik şekilde üstleniyoruz. Nasıl mı? Masko mobilyacılar sitesinde hizmet veren mağazamıza gelerek, yüzlerce ürünümüzden birini seçiyorsunuz. Seçmiş olduğunuz ürünün rengini, ahşap malzeme özelliğini, desenini ve ölçülerine karar veriyorsunuz. Tüm bu işlemlerden sonra randevu talebinde bulunuyoruz. Randevu gününe riayet ederek ürünleri istediğiniz yere kadar ücretsiz getirip, ücretsiz kurulumunu yapıyoruz. Kurulum aşamasından sonra baştan aşağı kontrol edip siz değerli müşterilerimize sorunsuz teslim ediyoruz.
Teslim tarihinden 1-2 hafta sonra sizleri arayarak müşteri memnuniyeti ve ürünler hakkında eleştiri, öneri, şikayet gibi yorumlarınızı dinliyoruz.

Ahşap raf sistemleri

Fatih ofis, büro mobilyalarının yanı sıra, mağaza dekorasyonlarına da özel ürünler sunmaya devam ediyor. Mağazaların daha  dekoratif olmasında büyük rol oynayan “ahşap raf sistemleri” önemli bir temel oluşturmaktadır. Mağaza mekanlarında raf sistemlerinin iyi bir koordinasyon sağlaması dinamik yapılara yol açar. Bu dinamik yapılar ise mekana bütünlük, kullanıcıya da görkemli ihtişamlar sunar. Burada en önemli kural, ahşap raf ve camlı ahşap rafı nerede kullanacağınız.

Şimdi ahşap raf ve camlı ahşap raf sistemlerine göz atalım; Yukarıda yer verdiğimiz görselde ahşap raf sistemi ve camlı ahşap raf sistemi görmektesiniz. Ahşap raf en çok giyim sektörlerinde kullanılır. Aynı zamanda kitap evleri, oyuncak mağazaları, alışveriş mağazaları ve kütüphanelerde tercih edilir. Camlı ahşap raf; medikal sektörleri başta olmak üzere, eczaneler, fuar stantları, kozmetik mağazaları ve kuyumcu sektörleri gibi daha elit kesimlerin tercihleri arasında yer alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir