Zivella Mobilya Yeni Stripe Serisi

Zivella Mobilya” olarak estetik çözümler sunmak ve misafirlerinizi şık bir makamda ağırlamanızı sağlamak için yola çıktık. Bu noktadan yola çıkarak yeni üretmiş olduğumuz “stripe serisi” ürünlerimizi bünyemize kattık. Bunun yanı sıra kaplamalı modern ve klasik takım yelpazemizi her zaman geniş tuttuk. Mdf Levhaların oval ve keskin hatlara sahip çeşitli kalıp ve işlevlerden geçerek üzerine doğal kaplama presleyerek ya da lake boya attırarak mekanınıza renk getirme hedefindeyiz.

Seçmiş olduğunuz makam takımlarının birçoğuna pano uygulayarak mekanınızda bir bütünlük oluşturmaktayız. Proje çalışmalarımızda laminat ve duvar kağıdından “iç dekorasyon” uygulamarına kadar her türlü desteği sağlamaktayız.

Şık mekanlar oluşturmanın en temel yolu modern masalarla belirlenmektedir. Bu ayrıntıları benimseyen Zivella her geçen gün “ofis mobilyaları” ve “”ev mobilyalarına çok büyük önem vermektedir. Küçükten büyüğe kadar, her ofisin dizayn ve dekorasyon ihtiyacı için yapmamızın yanı sıra müşterilerimizin değerlerini her zaman ön planda tutmaya karar vermiş bulunuyoruz. Yıllardır bu bilinçle ilerdiğimiz için müşterilerimiz tarafından büyük değerler ve büyük referanslar görmekteyiz. Bu bizim en büyük mutluluk duygumuzdur.

Ahsap Büro / Ofis Masası Modelleri
Ahsap Büro / Ofis Masası Modelleri

www.zivella.net

“Zivella Mobilya Yeni Stripe Serisi” için bir yanıt

  1. Yasemin ECRİN avatarı
    Yasemin ECRİN

    Arkadaşlar Zivella Mobilya ‘yı herkese öneririm, geçmişten bu yana sürekli alış veriş yaptığım, mobilya olarak çok artılarını gördüm. Her türlü garantiyi veriyorlar ürünlerine. Özellikle masa takımlarına göz atmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir