Birbirinden Hoş Oda Kapıları

Özellikle bir evde oda kapılarının görünümü ve yapısı, odanın iç dekorasyonundan önce göze çarpanlar arasındadır. Duvarların rengi ya da tasarımı ile bütünleşmiş olması, kapı kolu metal aksamlarının göz alması da düşünülmeli.

Oda kapıları tasarım açısından hoş gözükebilir, sizi de kendisine hayran bırakabilir. Güvenlik düzeyinin de ne kadar iyi olduğuna, kesinlikle dikkat edilmeli. Herhangi bir tehlike anında sizi koruyabilecek zamanı oluşturmalı, kolay kolay kırılmamalı ve açılmamalıdır. Sizin ve sevdiklerinizin, ailenizin ev içinde daha güvende yaşayabilmesi oda kapısı güvenliğinden de geçmektedir.

Maaliyet gözetmeksizin evinizin oda kapılarını yenilemek istediğinizde sizlere tavsiyemiz, tamamı kavak ya da gürgen ağacı olan, kilit güvenliği üst düzeyde tutulmuş kapıları tercih etmeniz olacaktır. Ayrıca menteşe bağlantı aparatları sağlam olan, dış görünümü açısından da taviz vermeyen oda kapısı modelleri olmalıdır. Çoğunlukla kullanılan amerikan oda kapıları için, içleri boş ve en küçük darbeden etkilendiklerini söyleyebiliriz. Ek güvenlik sistemleri ile mevcut oda kapılarınızın güvenlik düzeylerini güçlendirebilirsiniz. Kapılarınızın marangoz ustaları vasıtasıyla tamir edilebilmesi, cila atılabilmesi de mümkün.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir