Voglia Mobilya

Voglia Mobilya’nın kurucuları biz; Murat Gözen ve Nurettin Akyol 1990 yılından 2008 yılına kadar kişiye özel mobilya tasarım ve üretim konusunda yalnızca atölyede hizmet veriyorduk. Ancak, Voglia Mobilya olarak 2009 yılından itibaren müşterilerimize daha profesyonel hizmet verebilmek için, çalışmalarımızdan örnekler sunabileceğimiz Etiler’deki showroom mağazamızda faaliyet göstermekteyiz.

Voglia Mobilya Etiler Levent

Bizi ön plana çıkan farklılığımız; Kaliteli, modern, rahat, şık, işlevsellik ve size özel butik çalışmalarımızdır. Çalışmalarımızı tamamen evlere proje bazında yapmaktayız. Gerektiğinde istenilen ürünleri üç boyutlu çizim olarak müşterilerimize sunum yapabiliyoruz. Yaşantısındaki kaliteyi ve farklılığı yaşam alanlarına da yansıtmak isteyen zevkli kişilere, onların isteklerine mimarlarımızın da tavsiyeleri ve tecrübeleri ile harmanlanarak onları mutlu edecek fikirler için her zaman hizmet vermekten mutluluk duyacağız…

“Voglia Mobilya” için 2 yanıt

 1. Ufuk Çarşıbaşı avatarı
  Ufuk Çarşıbaşı

  Voglia firması ile çalışmadan önce mutlaka beni arayın. Eşim ve ben size bu firmanın nasıl bir ticaret yaptığını size belgelerle anlatalım, ondan sonra çalışma kararı verin.
  Ufuk Çarşıbaşı
  Communication Partner İletişim Danışmanlığı Kurucu Ortağı
  0 532 505 23 33

 2. Sami avatarı
  Sami

  Nurettin Akyol ve Murat Gözen‘e sakın bulaşmayın, ikisi de sahtekardır. Geçenlerde ön ödeme veren bir ahbabım parasını kaptırmış. Ben ürün geldikten sonra ödeme yaptım ama yine kurtulamadım çünkü ayıplı mal yapıyorlar. Bize yaptıkları yemek masası 2 sene sonra durduk yere çatırdayıp ayaklarından kırılarak salonun ortasında yere düştü, parkelerim mahvoldu. Böyle rezalet ne görülmüş ne duyulmuştur. Tek tesellim 5 dk önce masadan kalkmış olmam, yoksa bacaklarım ne hale gelirdi allah bilir. Şimdi Nurettin Akyol pişkin pişkin bu masayı ben yapmadım, Murat Gözen’e git diyor, halbuki bizzat atölyesinde yapım aşamasında ziyaret etmiştim. Sakın sakın bulaşmayın bu adamlara.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir