Solenne Ofis-Büro Mobilyaları

Solenna Ofis Mobilya

Yıl 1974 ‘ü gösterdiğinde, mobilya sektörüne bu günlere kadar süren bir adım atmış ve adı SOLENNE OFİS MOBİLYA olarak verilmiş. Müşteri memnuniyeti Solenna Mobilya için oldukça önemli. Şirketin genel merkezi Ankara ‘da iken, İstanbul ‘da da 2 tane satış noktası bulunuyor. Bunlardan birincisi Kağıthane ‘deki İstanbul ‘luların iyi bildiği Çağlayan Kağıthane caddesi. Çağlayan mobilya firmaları arasında yerini edinmiş. Diğeri ise Yukarı Dudullu Ümraniye ‘deki Modoko Mobilyacılar Çarşısı içinde.

Bir ofisin tüm mobilya ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçları olarak gören firma, müşterilerinin istek ve dilekleri yönünde ofis-buro mobilyaları sunuyor. Tüketicilerinin ofislerine göre uygun ofis mobilya tasarım ve uygun mobilya modelleri Solenna tarafından verilen diğer bir hizmet. Ofisinizin mobilya mimari konumundaki Solenna birçok devlet bünyesi kurumlarına da hizmet vermiştir. 37. yılında hala ofis mobilyaları olarak hizmet veren firmanın bugüne dek edindiği bilgi ve tecrübe birikimleri doğrultusunda ofisinizi Solenna ‘nın ellerine bırakmanız yeterli olacaktır. Ofis mobilyalarının üretimini de üstlenen Solenna Büro Mobilyaları, 20,000 m² kapalı alandaki fabrikasında ofis mobilya üretim çalışmalarını gerçekleştirmekte.

Solenna Ofis Mobilya İletişim ;

Ankara: +90 312 847 55 11

Kağıthane / İstanbul : +90 212 233 31 68

Ümraniye / İstanbul : +90 216 526 50 19

Solenne Ofis-Büro Mobilyaları Yönetici Masası
Solenne Ofis-Büro Mobilyaları Personel Masası

“Solenne Ofis-Büro Mobilyaları” için 3 yanıt

 1. ofis mobilya avatarı
  ofis mobilya

  Ofis mobilyaları güzel görünüyor ben en çok 3. fotoğrafda yer alan ofis mobilya takımını beğendim. Ofis mobilyası seçerken sitenize rastladım gördüğüm kadar ile mobilya ile ilgili bir çok bilgiye sitenizden ulaşabiliyoruz .

  Teşekkürler

 2. Zivella avatarı
  Zivella

  Gerçekten resimdeki ürünler çok güzel. Sanırım Solenna’nın istanbul masko mobilyacılar sitesinde mağazası yok ?

 3. Anka avatarı
  Anka

  Güzel ürünler gerçekten, çok hoş tasarımlara sahip hepsi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir