Saloni Mobilya

Saloni Mobilya

Saloni Mobilya markasını akıllı mobilyaları ile hatırlayabilirsiniz. 2000 yılından bu yana mobilya modasındaki değişim ve gelişmeleri hız kesmeden sürdürmektedir.

Mobilya mekanizmalarındaki üstünlüğü ile Saloni Mobilya ‘ya ait patentleri yer alıyor. Aynı zamanda kendi patentli bu mekanizmalarını Yataş, Doğtaş, İstikbal ve Bellona Mobilya gibi büyük mobilya markaları ile paylaşabiliyor. Ürettiğimiz her ürünün merkezinde, insan sağlığı vardır. Bu Saloni ‘nin değişmez, öncelikli kuralıdır. Döşemede kullanılan tüm kumaşlar, “MARTINDALE” test sertifikasına sahiptir. MARTINDALE testleri uluslar arası kabul gören niteliktedir.

Saloni Mobilya
Saloni Mobilya

CE belgeli ahşap kurutma ünitelerinde fırınlanarak kurutulan keresteler, kesinlikle kanserojen madde içermiyor. Bu işlem ile kerestelerin haşerelere karşı korunaklı olabilmesini de sağlıyor. Metal konstrüksiyon yapımında ileri kaynak teknolojisi kullanılıyor. Kaynak dikişleri, metal en az iki yüzeyinde yer alır. 20 yıl kullanıma dayanıklı metal malzeme kalınlığı tercih edilir. Görünen yüzeylerin tamamı elektrostatik, görünmeyen detaylar anti pas boya ile boyanmaktadır. 10 yıl boya garantisi vardır.

Ağırlıklı olarak 35 HR, 30 HR, 36 FLEKSİ, 32 GRİ sünger standartları kullanılmaktadır. Tedarikçi firmalardan alınan süngerler, düzenli olarak kontrol ediliyor. Tamamına yakını CNC olarak kesilen süngerler, standart ve estetik bir üretim için elzemdir. En doğru gramajda kullanılan elyaflar, elyaf üretimi yapan en seçkin firmalardan temin edilir. Sünger kalınlığı ve dansitesi konusunda büyük bir titizlik gösterilerek en doğru ürün tercih edilir.

Kumaş kesiminde ise yüksek teknoloji CNC kullanılıyor. Bu işlem ürünün kalıbında hassasiyet ve standartlık kazandırıyor. Kumaş sarfiyatı minimize edildiği için, ürün maliyetine pozitif yansıyor. Dikiş işlemi tam ihtiyaca yönelik donanımlar ile en uzun ömürlü iplik kullanılarak bilgisayar kontrollü makineler ile yapılıyor.

Saloni Mobilya İletişim Hattı >>

+90 224 711 31 30

Saloni Mobilya
Saloni Mobilya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir