Pazartesi , 27 Haziran 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » OKTO Mobilya Design

OKTO Mobilya Design

Rahatlığı her zaman evimizde ararız …

Halbuki evimizden bile daha faazla vakit geçirdiğimiz bir yer var, ofisimiz.

Peki bu kadar çok vakit geçirdiğimiz çalışma mekanımız bizi ne kadar yansıtıyor?

İşte biz Okto Design olarak; suni deri, hakiki deri, kumaş-deri kombinasyonlar ve bunları destekleyen puf, yastık gibi aksesuarlarla iş yerinizdede tarzınızı yansıtmak, misafirlerinizin rahatını en modern şekilde sağlamak için çalışıyoruz…

Okto Design ile modern ofisleriniz için gereken tüm ihtiyaçlarınızı patentli ürünlerimizle, en yüksek kalite ve müşteri memnuniyetiyle karşılayabilirsiniz.

MİSYON

Ofis mobilyası sektöründe yurtiçi ve yurtdışı ofis mobilyası mağazalarının ihtiyacı olan ürünlerin üretilmesi, üretilmeyenlerin tedariki ve ileride üretilmesi.

VİZYON

Sürekli karlılığı arttırmak hedefi ile ofis mobilyası üretiminde yurtiçi ve yurtdışında kalıcı, güvenilir ve kurumsal bir OKTO markası yaratmak.

OKTO Mobilya Design

OKTO Mobilya Design

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.