Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » Neco Mobilya

Neco Mobilya

Mobilya markaları arasında yerini zenginliğe adamış, göze daha da güzel görünen mobilyaların çizgisinde bir yol izleyen Neco Mobilya haftanın ilk günü için ilk konumuz. Neco Mobilya Etiler semtinin, Etiler insanı için ziyaret etmeden geçmeyeceği bir koleksiyona sahip. 33. yılında Neco Mobilya, İstanbul için şaşalı ve lüks ürün gamını esirgemeksizin tüketicilerine açıyor.

İç mekan tasarım ve mimari, ürün ve dizayn açısından hizmetlerini ortaya koymaktan çekinmeyen Neco Mobilya Etiler ve Masko bünyesinde. İstanbul Mobilya Şirketleri arasından burjuval kesmin dikkatinden kesinlikle kaçmayacak bir isim. Dünyaca bilinen, tasarımı ve dizaynı yönünden ele alınan mobilya modellerini ve görsel yönünü kendi geleneksel çizginizde tutabilmek adına çalışmalarını sürdürmekte.

Neco Mobilya Etiler İletişim

+90 279 30 94

Neco Mobilya Masko İletişim

+90 675 08 94

Neco Mobilya Modelleri

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.