Mondi Mobilya

Mondi Mobilya

Mobilya anlayışınızda 18 yılı aşkın, farklı tasarım ve dizayn kültürü getiren bir mobilya markası, Mondi Mobilya. Boydak Holding bünyesi altında Kayseri ‘de, 55ooo m2 ‘lik bir alanda yaklaşık 500 personel ile birçok alanda hizmetlerini sürdürüyor. Mondi Mobilya hizmet dilinde ev tekstili, bebek odaları, yatak odaları, baza ve yatak modelleri ile çeşitli mobilya tasarımlarını konuşuyor.

Mondi Mobilya

2011 yılında da Mondi Mobilya göze hitap etmekle beraber, kaliteyi ve uzun ömürlü bir kullanımı hedefleyerek farklılıklarını ortaya koymaya devam ediyor. Dekorasyon trendleri arasında yerini alan, estetik ve şıklık içinden taşacak oturma grubu modelleri, bebek ve genç odaları, yemek ve yatak odaları gibi 2011 ‘de kullanım alanları gittikçe genişleyen bir çizgi içinde.

Mobilya markalarının Türkiye ‘de iki elin parmağını geçmeyecek kadar az olması, Mobilya Tasarım ve Üretiminin gerektiğince önem kazanmaması üzücü tabi ki. Lakin reklam gücü ile öne çıkmış fakat kaliteli ve farklı üretim çizgisi ile arka planda yer alan Mobilya Markaları da yok değil. Bir Mobilya Şirketi için önemli unsurlardan bir tanesi de, her sektörde olduğu gibi yerinde saymamak olarak bilinir. Sürekli farklı tasarımlarınızı insanlara duyurmak, özelliklerinin sizin fikirleriniz, fikir müzakereleriniz sonucu oluştuğunu belirtmelisiniz. Artı özellikli, çok pahallı olmayan ürünlerin tercih edildiği günümüzde, ihtiyaçlar doğrultusunda mobilya modelleri üretilerek kullanım için sunulmalı.

Mondi Mobilya

Mondi Mobilya – İletişim Hattı

444 33 11

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir