Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » Laressa Mobilya

Laressa Mobilya

Ankara ‘da 1973 ‘lü yıllara dayanan mefruşat, ev tekstil, yatak ve mobilya sektörü pazarında yerini almış 2005 ‘den beri Laressa markası ile hizmetlerini sürdürmekte. Ankara Sincan ‘daki 30.000 m² alanında üretimlerini devam ettiren Laressa Mobilya yılda 450.000 yaylı ve süngerli yatakları, 10.000 oturma grubu takımları,  25.000 ise panel mobilya üretebilme kapasitesinde.

Sektöründe yenilikleri içinde son gelişmeleri ve teknolojisini takip ederek uygulayan Laressa Mobilya, ülkemizdeki bilinirliği ve kurumsal marka anlayışı ile dikkat çekmekte. Laressa yatak, baza, medikal yastık, mobilya ve ev tekstili ürünlerinin müşteriye yönelik gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi yönünde bir hizmet anlayışı içinde hareket etmektedir. Modern ve estetik, sağlık ve rahatlık açısından fonksiyonel ürün gamı bulunmaktadır.

Laressa Yatak Mobilya Baza ve Ev Tekstili FABRİKA

Laressa İstanbul İletişim Hattı

+90 212 630 67 54 (pbx)

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.