Cuma , 9 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » Güven Mobilya Klasik Mobilya Modelleri

Güven Mobilya Klasik Mobilya Modelleri

İstanbul Anadolu Yakası’nda Fenerbahçe, Ümraniye ve Maltepe‘de faaliyet göstermekte olan Güven Mobilya, modern mobilya modelleri dışında da ürünlerini sergilemekte. Klasik mobilya modelleri olarak, klasik oturma grupları, klasik yemek odaları, klasik sehpalar ve mobilya aksesuarları ile klasik yatak odaları ürün yelpazesi yer almakta. Oturma odanızda tarihiniz canlandıkça da huzur bulabileceksiniz. Geçmişi andırırcasına dizayn edilmiş bir oda ve içinde siz.

Belki ileri yaşlarda olmayabilir, anne ve babanıza bir sürpriz olarak da düşünebilirsiniz. Nedeni ise eski toprak oluşlarının yanı sıra, 2010 yeni mobilya modellerini mağazalarda gördükçe klasik mobilya modellerini arıyor olmaları. Güven Mobilya İstanbul tarafından satışı mevcut klasik mobilyalardan sizler için bir kaç görsel seçtik. Buyrun sizlerde bu görselleri inceledikten sonra maziyi gözünüzde canlandırın.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.