Cuma , 7 Ekim 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » Fuga Mobilya

Fuga Mobilya

Firma 1991 yılında ARTEK Mobilya olarak İstanbul’da kurulmuştur.
Kurucular; Güvenilirlik, dogruluk, verilen sözleri yerine getirme, insana saygı, güven duyma, iyi ilişkiler geliştirme, çevreyi koruma ve en iyisi olma prensiplerini benimsemiş olup bu özellikler ilk kuruldugu günden beri firmanın temelini oluşturmuşlardır.

Artek Mobilya; tescilli FUGA markası altında estetik, fonksiyonel, en önemlisi üstün kaliteli mobilyalar üretmektedir.
Sıradanlıktan uzak tasarım ve üretim anlayışı ile FUGA Mobilya günümüz mobilya tarzını ve modern çizgilerini kalite bilinci ve güvencesiyle birleştirmektedir.

Yaşam felsefemiz; Kuruldugumuzdan beri sürekli kaliteyi iyileştirme, verimlilik artışı, sürekli tasarım vizyonu ve müşteri memnuniyetini arttırmak olmuştur. Müşteri memnuniyetine önem vermek geçmişte olduğu gibi bu günde inancımızın ve kişiligimizin esasını oluşturmaktadır.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.