Perşembe , 1 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » Enne Mobilya

Enne Mobilya

Enne Mobilya

Enne Mobilya ‘dan bahsedelim biraz. Kulağa hiç de yabancı gelmeyen mobilya şirketi, 1999 yılı içinde mobilya sektörüne ilk adımını atmış. İnsanların mobilya, mobilyaların ise mekanları ürettiği bilinci taşıyan Enne Mobilya, mobilya dekorasyonda tasarım ve üretim ekibinin koordineli, disiplin ve hayal gücünü konuşturan çalışma prensibi bulunduğunu vurguluyor.

Enne mobilya koleksiyonu ilk bakışta farklılık gerçeğini ortaya koymakta, kalitesinin ve tasarım yönünün ağır bastığını açıkça göstermektedir. Ankara / Siteler merkezli firma, İstanbul İkitelli ‘de mobilya sektörünün nabzını tutan ürün gamını bulabileceğiniz Masko Mobilyacılar Çarşısı ‘nda. İran ve K.K.T.C Kıbrıs ‘da da Türk mobilya canlılığını ortaya koyan Enne, gittikçe kurumsal bünyesi yada çalışma koşulları gibi faktörlerini geliştirmekte ve genişletmektedir.

Dünya ‘ca bilinen mobilya dekorasyon, tasarım ve dizayn markalarından olan NATUZZI, PIANCA, GRAMMER OFFICE gibi isimleri bünyesinde bulundurmakta.

Beyaz İkili Kanepe Modeli

Çok Amaçlı Modern Sandalye Modelleri

Modern ve Dekoratif Duran Bir Puf Modeli

Bank Tarzı Yeni Model Mobilyalar

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.