Divan Mobilya İstanbul

Divan Mobilya
1976 yılında, Sakarya‘da koltuk iskeleti, masa ve sandalye imalatıyla başlayan faaliyetleri ile, tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak günümüze uygun ürün çeşitliliğini sürekli artırılarak devam etmektedir.
Divan Mobilya İstanbul
Bunun neticesinde, mevcut ürün kategorileri; kanepeler, oturma grupları, salon takımları, baza & yatak ve modüler mobilya şeklinde geliştirilmiştir. Son yıllarda üretim alanında gerçekleştirdiği yatırımlar neticesinde, ürün çeşitliliğinde ve kapasite oranında ciddi düzeyde artış sağlanmıştır.

Vizyon

Divan Mobilya markası; sektörde sadece kaliteli ürün üretmek değil kaliteli hizmet anlayışı, yeni trendlerin oluşturulması ve gerekli olan teknolojik yatırımlarla üretim alanlarında uzmanları teknik kadrosuyla nihai tüketicinin taleplerini hizmet politikasını ilke edinmiştir. Yaratıcılık, özgürlük, estetik, teknoloji, yeni trendler, sürekli değişim
Divan Mobilya İstanbul

“Divan Mobilya İstanbul” için 2 yanıt

  1. Yasemin avatarı
    Yasemin

    Maalesef ki pek memnun değilim Divan Mobilya ‘dan. Sattıklarında devamı için ilgileneceklerini dile getiriyorlar. İlgilendiklerini söyleyemem.

  2. dekorasyon avatarı
    dekorasyon

    Divan Mobilya ‘dan hangi konuda memnun kalmadığınızı, bizlere anlatabilir misiniz ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir