Pazartesi , 26 Eylül 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Şirketleri » Divan Mobilya İstanbul

Divan Mobilya İstanbul

Divan Mobilya

1976 yılında, Sakarya‘da koltuk iskeleti, masa ve sandalye imalatıyla başlayan faaliyetleri ile, tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri göz önünde bulundurularak günümüze uygun ürün çeşitliliğini sürekli artırılarak devam etmektedir.

Divan Mobilya İstanbul

Bunun neticesinde, mevcut ürün kategorileri; kanepeler, oturma grupları, salon takımları, baza & yatak ve modüler mobilya şeklinde geliştirilmiştir. Son yıllarda üretim alanında gerçekleştirdiği yatırımlar neticesinde, ürün çeşitliliğinde ve kapasite oranında ciddi düzeyde artış sağlanmıştır.

Vizyon

Divan Mobilya markası; sektörde sadece kaliteli ürün üretmek değil kaliteli hizmet anlayışı, yeni trendlerin oluşturulması ve gerekli olan teknolojik yatırımlarla üretim alanlarında uzmanları teknik kadrosuyla nihai tüketicinin taleplerini hizmet politikasını ilke edinmiştir. Yaratıcılık, özgürlük, estetik, teknoloji, yeni trendler, sürekli değişim

Divan Mobilya İstanbul

2 Yorum

  1. Maalesef ki pek memnun değilim Divan Mobilya ‘dan. Sattıklarında devamı için ilgileneceklerini dile getiriyorlar. İlgilendiklerini söyleyemem.

  2. Divan Mobilya ‘dan hangi konuda memnun kalmadığınızı, bizlere anlatabilir misiniz ?

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.