Çilingirler Ofis Mobilyaları Sanayi

“Zamanı üreterek tüketin” cümlesindeki ifadeyi ilke kabul eden kuruluşumuz, 1976 yılında 12 m2 lik mütevazı bir işyerinde ikinci el eşya alım-satımı ile ÇİLİNGİROĞLU BÜRO MOBİLYALARI adı altında ticari hayatına başlamıştır.

Fiyat ve kalite istikrarını uzun soluklu tutmak, en ekonomik fiyata en iyi kaliteyi üretmek azim ve isteği, 1996 yılında ÇİLİNGİRLER OFİS MOBİLYALARI firmamızı imalat yapmak üzere kurmamıza vesile olmuştur. İmalatta geçen 13 yıl boyunca kalite ve ekonomik fiyat politikamız gereği tüm makine parkuru yenilenmiş son teknoloji ile donatılmıştır.

2009 yılı itibariyle; ÇİLİNGİRLER Grup 30.000 m2  kapalı alanı, 200’ün üzerinde çalışanı, model, renk ve ebatlar göz önüne alındığında 900’ün aşan çeşidiyle sektöründe tek firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlamak, daha fazla kaliteyi daha ekonomik fiyata sunmak dün olduğu gibi bugün de ana gayemiz olacaktır.

Üretimin gereği olan; ISO 9001 belgesi, tasarım ve marka tescili, hizmet yeterlilik belgesi, kapasite raporları ve TSE belgesi şimdilik aldığımız belgeler olup, bu yöndeki çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Üretmeyi seviyoruz, zamanı üreterek tüketiyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir