Mobilya Raf Örnekleri

Mobilya Raflar

Eviniz için bahsettiğimiz mobilya raflar, ne bir kitaplık ne de bir vitrin. Tamamen evin havasını açık yada koyu bir kahve renk ile lehine çevirecek raf modelleri. Mobilya raflar ile dekoratif aksesuarlarına bir yer açmış ve böylece severek aldığını dekorasyonel objeleri bu raflar içinde dizebileceksiniz. Sizlere, özel günlerinizde hediye edilmiş bir biblo veya yine size yada ailenize ait hoş bir şekilde çerçevelenmiş fotoğrafı. Özellikle oturma odanızın bir kenarını, modern mobilya desen ve renkleri ile bürütülmüş raflara ayırın.

Son zamanlarda tarihi bir hava veren, sandık yada işlemeli metal kavanozların hediyelik eşya mağazalarında dikkatimizi çektiği gerçek. Mobilya raflarımız için, biçilmiş kaftan özelliğindeki bu tarz klasik değerler taşıyan objelere yer verilebilir. En üst yüzeyini ise evinizin telefonunu koyarak değerlendirebilir, evinize geldiğinizde üzerinizde / ceplerinizde ne varsa telefonun kenarına indirebilirsiniz de…

Mobilya Raf Modelleri

Mobilya kullanılarak üretilen raflar dekorasyon yönünden büyük önem taşıdığı gibi, metal aksamlı özellikle demirden yada alüminyumdan da üretilen rafları piyasada bulabilirsiniz. Lakin bizim tavsiyemiz yüksek ayaklı, fonksiyonel bölmeleri bulunan rafları tercih etmeniz olacak. Eski bir pickup ve 45 ‘lik plakları için daha müsait bir yer düşünülemezdi.

Mobilya Raf Modelleri
Mobilya Raf Modelleri
Mobilya Raf Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir