Cuma , 2 Aralık 2022
YENİ
Ana Sayfa » Mobilya » Mobilya Markaları

Mobilya Markaları

Türkiye’de mobilya alanında faaliyet göstermekte olan mobilya markası, çok. Hem de öylesine çok ki televizyonda verilen reklamlarından da anlıyorsunuz. Peki görsel yada işitsel reklam veren mobilya markaları, kalite ve güven içeriyor mu ? Bunun bir kanıtı mıdır ki, her yerde reklam verebiliyorlar ?

Evet. Siz siz olun tanınmış, kullanıcı referansı ile sürekli artış gösteren markaları tercih edin. Söz gelimi Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği – MOSDER üyesi olan mobilya şirketleri tercih edilebilir. Peki Mosder’e üye değil ise o firmadan mobilya almayacak mısınız ? Tabi ki alacaksınız. Yanlız markasını iyice araştırarak.

Mosder mobilya markalarını yakından gözetmekte ve kullanacağı malzemenin kalitesine kadar kontrol edebilmekte. Mobilya sektörü şirketleri arasında uzlaşma, birlik ve beraberlik ilkelerini kazandırabilmek ilk görevi sayılabilir. Bu yüzden sizlere bizim önerimiz, MOSDER üyeleri arasından mobilya şirketi tercihinizde bulunmanız olacaktır.

MOSDER çatısı altında üyeleri sizler için aşağıda sıralamış bulunmaktayız.

YORUM YAZIN

Elektronik posta adresiniz yayınlanmaz ve kullanılmaz. *

*

Mobilya ve dekorasyon fikirleri, mobilya kampanyaları, çeşitli duyurular, püf noktaları ve kullanıcı taraflı bilgilendirme sitenizde yer alan görsel ve metinler izinsiz kopyalanamaz. Bu web sayfasında yayınlanan haber, makale ve bilgi için yapılan yorumlar yorum yapan kullanıcı sorumluluğunda yayınlanmaktadır.